Budget

Budget Araç Kiralama
+90 530 969 36 97
(Whatsapp Hattı)

Popüler Lokasyonlar


Tüm Firmalar
Genel Merkezi Kuruluş Tarihi Araç Sayısı Ofis Sayısı
Maltepe İstanbul 1958 10.000 26

Budget Rent a Car Hakkında

Budget; araç kiralama hizmeti veren ve çoğu ülke tarafından tercih edilen, tanınmış bir Rent a Car firmasıdır.

Budget  1958 yılında Jeremy M. Smith ve Julius Lederer tarafından Los Angeles' da kurulmuştur. Asıl adı Budget Rent a Car olan araç kiralama firması, Avis Budget EMEA LTD' ye bağlı bir alt şirkettir.

Budget ofislerine dünyanın dört bir yanında rastlayabilirsiniz. Ancak bu ofislerin bazıları Avis Budget EMEA' ya bağlı çalışırken, bazıları da yerel işletmelerin franchsing olarak satın almasıyla işletilmektedir. Budget oto kiralama firması, 2005 yılından beri franchsing işlemlerini Avis oto kiralamanın bir alt kuruluşu olarak gerçekleştirmektedir.

Budget Araç Kiralama, halen yaklaşık 3400 ofisten oluşan bir küresel ağla 128 ülkede faaliyet göstermektedir.  Faaliyet alanında da birçok farklı model araba, kamyon ve minibüs bulunmaktadır. Böylelikle müşterilerinin ihtiyaçlarına, sundukları geniş ürün yelpazesiyle karşılık vermektedirler.

Türkiye' de ise 1992 yılından bu yana çalışmalarına devam eden Budget Rent a Car, 2007’de Koç Holding' e ait Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi AŞ.çatısı altında faaliyetlerini göstermeye devam etmiştir.

Araç kiralama hizmeti olarak güvenebileceğiniz ve memnun kalacağınız firmalardan biri olan Budget Rent a Car, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaç haline getirmiştir.

Siz de araç kiralamak istiyorsanız; Otorento üzerinden bir çok firmanın araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak güvenli ve kolay bir şekilde araç rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Budget Araç Kiralama Fiyatları

Araç Markası Araç Özellik Kiralama Fiyatları
Otorento Mobil Uygulamaları

HEMEN İNDİR Otorento Iphone App Otorento Google Play App

Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...