Bebek Araç Kiralama Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Bebek Araç Kiralama Bilgileri

İstanbul'un incisi Boğaziçinin etrafını saran birbirinden hoş, şirin kıyı semtlerinden biri Bebektir. Bebek, incinin kenarından sarkan pırlanta gibi bir koydur. Koyda demirleyen birbirinden lüks yatlar sizi başka denizlere davet etse de hemen arkanızdaki Ayşe Sultan Korusu ve Arif Paşa Korusu köklerinize çeker. Bu yatların yanında, sahilboyunca parketmiş ya da tur atan Ferrariler, Porche'ler, Lombargini'ler gibi lüks araçlar görürsünüz. Siz de aynı şekilde bu konvoya katılmak isterseniz, Bebek Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'da seçiminizi yapabilirsiniz. 


Bebek bekleyen eşinize yazın kavuru sıcağında nar, kışın karında kiraz yedirten semt manavının eşi benzeri yoktur. Badem ezmesi semtin meşhur tadıdır ve tadanı lezzet dünyasında ayrıcalıklı kılar. Sırtlarına kurulu Boğaziçi Üniversitesinin gençleri ile Bebek; günün istisnasız her saati dinamik olup, kitap, moda, müzik, eğlence açısından trendidir. 


Takın sevgilinizi kolunuza, kiraladığınız araba ile, Bebek'te üç beş tur atın. Mısır Konsolosluğunun yani Hidiva Sarayının hemen yanındaki Bebek Parkına parkedin ve paparazzilik yapmaya başlayın. Zira, Bebek ünlülerin uğrak yeridir. Bu arada karadutlu dondurmanızı yalamayı unutmayın..Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...