Merhaba,

Size bir soru sormak istiyoruz: Bugün bir araba kiralamak isteseniz ne yaparsınız?

a) İnternete “araba kiralama” yazıp çıkan sonuçlardan bulduğum firmayı ararım.

b) Önceden araba kiralamış bir arkadaşıma danışırım.

c) Sanırım bilmiyorum ne yapacağımı.

Merak etmeyin, bugüne kadar biz de aynısını yapıyorduk.

Diyelim ki ilk aşamayı geçip, araç kiralama firmasını buldunuz. Sanmayın ki iş burada bitiyor. Esas zorluk şimdi başlıyor.

1) Arabam Yok

Aradınız firmayı, cevap: “Arabam yok”. Mecbur başkasını buldunuz, aradınız “Kusura bakmayın, hiç arabam yok” . Araba kiralama firmaları arasında telefon trafiği içerisindesiniz. Bir o firmayı bir bu firmayı arıyorsunuz. Neden bir araç için tüm firmaları aramakla uğraşasınız ki? Ama maalesef alternatifi yok, tek tek arıyorsunuz. Otorento’da böyle değil.

2) Muadil Araç

Çoğu kiralama firması size istediğiniz tarihlerde, istediğiniz özellikte bir araç sunmaz. “Bu müsait gibi ama değilse şunu veririz, en olmadı şu var elimizde, O’ da işinizi görür.” Araç kiralıyorsunuz ama hangi aracı kiraladığınızı bilemiyorsunuz. Tüm detaylarını planladığınız bir tatilin, bilinmeyen tek noktası. Hem sizin istediğiniz aracın muadili gördükleri araç, sizin istemediğiniz bir araç olabilir. Para ödediğiniz bir hizmet için, istemediğiniz bir servisi neden alasınız ki? Ama maalesef alternatifi yok, alıyorsunuz. Otorento’da böyle değil.

3) Senet

Kiralarken size bir kağıt imzalatır firmalar, gelecek hasara ya da olası bir hırsızlık işlemine karşı kendilerini güvence altına almak için. Aslında boş bir kağıda imza atıyorsunuz, yani arabayı kiralamamış, direk satın bile almış olabilirsiniz, bilemezsiniz. Ama maalesef arabaya ihtiyacımız var, imzalıyoruz. Otorento’da böyle değil.

Tebrikler, araç kiraladınız.

Biraz telefon trafiği yaptınız, tam istediğiniz özelliklerde bir araç kiralayamadınız, bir de senet imzaladınız ama olsun, araç kiraladınız.

Peki! Tüm bu işlemleri yapmak zorunda mıydınız?

Artık değil!

Aynı zorlukları yaşamış, araba kiralamak için türlü eziyetlere katlanmış olarak sizin için bu süreçleri kolaylaştıracak, güvenerek işlem yapabileceğiniz bir “Araç Kiralama Ağı” oluşturduk.

 

Araba kiralamak istediğinizde, belirttiğiniz tarihlerde müsait olan tüm araba kiralama firmalarının arabalarını görebileceğiniz, muadilini değil aracın rengine varıncaya birebir istediğiniz özelliklerde istediğiniz marka arabayı kiralayabileceğiniz, kiralarken hizmet bedelini ödemekten öte bir senet imzalamayacağınız bir platform oluşturduk.

Sizi!

-Kapı kapı araç kiralama firması dolaşmaktan

– İstediğiniz özelliklerdeki arabayı kiralayamama ihtimalinden

-Araba kiralarken, senet imzalamaktan kurtadık.

Tüm bunları yaparken bütün kaliteli araç kiralama firmalarını bir araya getirerek rekabet ortamı yaratıp, bu rekabetin maliyet avantajı olarak size geri dönmesini sağladık.

Şimdi bir kez daha soruyoruz: Bugün bir araba kiralamak isteseniz ne yaparsınız?

a) İnternete “araba kiralama” yazıp çıkan sonuçlardan bulduğum firmayı ararım.

b) Önceden araba kiralamış bir arkadaşıma danışırım.

c) Sanırım bilmiyorum ne yapacağımı.

d) Otorento.com.tr’yi ziyaret ederim.

 

Kiralık Aracınızın keyfini çıkarın 🙂

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir