Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Şehirler : İstanbul-Ankara-İzmir-Antalya-Bodrum-Kayseri-Eskişehir

Araç Marka ve ModeliYakıtVitesAylık Fiyatı
Renault SymbolBenzinManuel2100 TL + KDV
Hyundai i20BenzinOtomatik2300 TL + KDV
Fiat LineaDizelManuel2300 TL + KDV
Hyundai BlueDizelOtomatik2990 TL + KDV
 • Diğer şehirler ve listede omayan araç grupları için 444 30 09 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da info@otorento.com mail adresinden teklif isteyebilirsiniz.
 • Daha kısa süreli araç kiralama işlemi için buraya tıklayabilirsiniz.

Hemen Arayıp Aracınızı Ayırtın : 444 30 09

Taahhüt Yok

Aracınızı kirlarken herhangi bir taahhüt vermek zorunda değilsiniz. Filo kiralama şirketlerinde genellikle 24 veya 36 ay taahhüt vermek zorunluluğu bulunur. Otorento’da isterseniz 1 ay sonra aracınızı iade edebilirsiniz ve herhangi bir ceza uygulanmaz.

Aylık Araç Kiralama Nasıl Olur ?

Araçları aylık olarak kiralamak firmalar için hem fiyat hem de vergi avantajını barındırması açısından oldukça avantajlıdır. Günlük araç kiralama fiyatlarına göre çok daha ucuz fiyatlarla aylık araç kiralama yapabilirsiniz. Kiralama dönemi olan 1 ayın sonunda, araç kiralamayı uzatmak istediğinizde aynı fiyatlarla kiralamayı uzatabilir ya da istediğiniz kiralama döneminin sonunda aracınızı iade edebilirsiniz.

Otorento.com ’da aylık araç kiralama yaparken herhangi bir taahhüt vermek zorunda değilsiniz. Araç kiralarken 3 ay, 6 ay, 12 ay, 24 ay ya da 36 ay taahhüt altına girmediğiniz için kendinizi özgür hissedersiniz. İhtiyacınız kalmadığında aracı geri iade edebilirsiniz. Fiyatlandırma Türk Lirası (TL) üzerinden olup, Euro ya da Dolar kuru üzerinden yapılmadığı için kur riski de taşımazsınız. Euro veya Dolar kuru ne kadar yükselirse yükselsin, sizin araç kiralama maliyetiniz bu durumdan etkilenmez.

Firmanızın ya da şahsınızın ihtiyacı için aylık araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aylık Araç Kiralama İçin Neler Gerekli ?

Aylık araç kiralamayı firmanızın çalışanları için gerçekleştiriyorsanız, çalışanlarınız sadece ehliyetleri ile araçlarını teslim alabilirler. Araç kiralamada bir zorunluluk olan provizyon işlemi firma kredi kartlarına yapılmaktadır.

Kişisel ihtiyaçlarınız için aylık araç kiralama yapıyorsanız, kiralamayı yapabilmek için en az iki senelik bir ehliyet ve en az 6 ay geçerli bir kredi kartına ihtiyacınız var.

Ne Kadar Provizyon Uygulanır ?

Kredi kartınıza 1.000 TL provizyon uygulanır. Provizyon işlemi yalnızca trafik ve park cezaları için kartınıza bloke uygulanmasıdır.

Aylık kiraladığınız araç, şehir içinde istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz kiralama ofislerimizden kendiniz de aracınızı teslim alabilirsiniz.

Aylık Araç Kiralama Bakım ve Sigortalar

Tüm araçlarımız rent a car kaskolu olup, kazalara karşı güvence altındadır. Araçların tamamı yenidir ve bakımları düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Siz sadece keyfini sürersiniz.

Hemen Rezervasyon İçin Arayın : 444 30 09

 

Aylık Araç Kiralama Fiyatları” için 2 yorum

 • 27 Şubat 2018 tarihinde, saat 13:10
  Permalink

  Merhabalar ,
  Firmamıza iki adet araç lazım bir manuel bir otomatik araçlar kaç km , aylk km sınırı ve fiyat bilgisi paylaşabilirmisiniz.
  iyi çalışmalar.

  Yanıtla
 • 17 Mart 2018 tarihinde, saat 23:06
  Permalink

  Otorento kaliteli hizmetleri var.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir