Ana sayfa Gezilecek Yerler Bayramda Kiralık Araç

Bayramda Kiralık Araç

427
0

Bayram Tatilinde Uygun Kiralık Araç

Ramazan ayının yaklaşmasıyla kendi heyecanı ve huzuru kadar, arkasından gelecek Ramazan Bayramı tatili de planlar yaptırmaya başladı. Bu sene (2019 Ramazan Bayramı) hafta içine geldi ve bu da Bakanlar Kurulu kararıyla dokuz günlük resmi tatil olabilecek bir döneme geliyor. Yurt içi ve yurt dışı turizmin yükseleceği günler olacak Ramazan Bayramı tatili bu sene Haziran’ın başına geliyor. 31 Mayıs Cuma akşamından itibaren 10 Haziran Pazartesi sabahına kadar bayram tatili yapacak Türkiye; 3 Haziran’da bayram arifesini yaşayacak. El öpülecek, gönül alınacak, kardeşçe sarılacak olduğumuz Bayram günleri de dört, beş, altı, yedi Haziran günlerine denk geliyor.

2019 Ramazan Bayramı tatili için yurt dışı tatil seçenekleri her zaman olduğu gibi revaçta. Ancak bunu bayram gibi popüler bir tarihte yaparak pahalı uçak biletleri almak istemeyenlerse yaz içindeki izin ve tatil günlerini tercih ediyorlar. Bayramda aile ziyaretleri, akraba gezmeleri, memleket hasretini giderme ise Türkiye’de seyahat trendlerinin başını oluşturacak. Aile ziyaretleriyle birleştirilen ya da bundan ayrı komple tatil olarak planlanan günler için de bizlere uzun uzun yollar görünüyor. Yurt içi araçla geziler için de tertemiz kiralık araçlar Otorento’da, Türkiye’nin tüm havalimanlarında ve onlarca şehir merkezi ile ilçelerinde sizi bekliyor. İsterseniz oturduğunuz şehirden araç kiralayarak bütün yolu geze geze kara yoluyla sürdürün, isterseniz uçakla başlayacağınız tatilinizin, varış noktasında kiralık aracınıza kavuşmayı tercih edin, Otorento’nun hızlı ara yüzü ve bol seçeneği sizinle.

Otorento online araç kiralama üzerinden bayram tatili için araç kiralamak isteyenlere  tüm araç kiralama ofisleri içinden mümkün olan en kısa sürede rezervasyon yapmalarını tavsiye ediyoruz. Erken rezervasyon araç kiralama hem size daha çok seçenek sunarken, hem de bu bol seçeceğin rekabet etmesi sebebiyle daha iyi fiyatlarla hizmet verilmesini sağlıyor. Otorento’da fiyatlar talebe göre artmıyor olsa da, yoğun gün ve dönemlerde tedarikçilerimizin filoları rezerve edildiği için kendileri tarafından fiyatlarda çeşitli güncellemeler yapılabiliyor bu da sizlere direkt yansıyor.

Bayram tatili kiralık araba alternatiflerinin en bol olduğu günler ise şu zamanlar. Bugünlerde seçeceğiniz tüm araçlar size keyifli, huzurlu bir tatil sağlanması için hız ve kesinlik kazandıracaktır.

Trafik yoğunluğunun ve kazaların arttığı bayram tatili günlerinde dinlenmiş, ekstra dikkatli ve güvenli seyahatler dileriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here