Türkiye’nin önde gelen online araç kiralama firmalarından Otorento; yılların tecrübesi, geniş ortaklık ağı, sayısız araç alternatifi ve ülkemizin çok büyük bir kısmında, 70’ten fazla şehirde hizmet sunan rant a car ağı ile, müşterilerine her zaman en uygun araç kiralama fırsatları sunmayı kendisine misyon edinmiştir. 7/24 en iyi fiyatı sunan, karşılaştırmalı arama/kıyaslama teknolojisiyle ihtiyacınıza göre en uygun kiralık araba saniyeler içinde karşınızda.

Otorento’dan araç kiralamak sadece birkaç tık uzağınızda ve olabilecek en uygun şartlarda. Ana sayfamızda arama kısmına aracınızı kiralamak istediğiniz il ya da ilçeyi yazmanız, kiralama yapacağınız tarihleri belirtmeniz yeterli. Üstelik havalimanı araç kiralama konusunda da Türkiye’nin tüm havaalanlarında hizmet veriyoruz. Ayrıca seçenekleri sıralarken, fiyat dışında araç ve donanım tercihlerinizi de belirterek aramanızı sınırlandırabilirsiniz. Manuel veya otomatik vites araba kiralama alternatiflerinde benzinli ya da dizel yakıt öncelikleriniz varsa, bunları da özel olarak seçebilirsiniz. Kalanı ise Otorento’nun online teklifleri arasında size en uygun olanı sunması için sadece birkaç saniye beklemek.

Aracınızı teslim almak istediğiniz yere göre, stokta hazır bulunan tüm seçenekler, bütün kiralık araç özellikleriyle birlikte karşınızda. Hem de tüm araçlar, sonradan size ek masraf çıkartmayacak şekilde full kaskolu. Hem kendinizin, hem aileniz ve yolcularınızın hem de trafiğin güveni için, sonradan ek bir masraf çıkartmayacak en güvenli araç kiralama yöntemi tam kaskolu  otomobillerimizde.

Otorento’da bütçenize uygun standart araçlar kadar beğeninize hizmet edecek lüks seçenekler de bulunuyor. Fiat, Honda, Hyundai, Renault, Dacia, Volkswagen, Kia, Opel, Citroen, Ford ve Mercedes klasik binek araç markalarımızdan sadece birkaçı. Ayrıca panelvan ve çoklu koltuk kapasiteli minibüslerimizden Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Transporter, Dacia Lodgy, Ford Custon, Renault Traffic gibi birçok model de kiralama noktanıza göre değişiklik gösteren sayılarda müsaitlik durumuna göre hizmetinizde. Ayrıca SUV modeller de Otorento’nun hizmet ağı içinde bulunuyor.

Türkiye’nin lider online rant a car şirketlerinden Otorento, 7 gün 24 saat online çalıştığı gibi 444 30 09 ve 0216 386 55 12 numaralı telefonlarından da mesai saatleri içinde telefonla hizmet vermekte. Bildiğiniz Otorento kalitesi ister web sitesi üzerinden isterseniz telefonla karşınızda.

Hem kısa dönem; günlük ya da birkaç günlük veya haftalık hem de uzun dönemli araç kiralamalarınız için şimdi ana sayfamız üzerinden teklifinizi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir