Ana sayfa Gezilecek Yerler Eylül havalimanı araç kiralama fırsatları

Eylül havalimanı araç kiralama fırsatları

153
0

Eylül ayının gelişi ile yaz kendini sonbahara bırakırken, son yaz kaçamakları, en son mevsim geçişinden faydalanmak için çıkılacak geziler ve yazın son demleri için Anadolu’nun birçok bölgesi, birçok şans sunuyor. Gezginler ve tatilciler, okulların açılması, işlerin ve geleneksel mesleklerde sezonların doğuşu ile Eylül ayını yaz yoğunluğunda olmasa da, yine de tatil beldelerini dolduruyor. En güzel Eylül seyahatleri ise tabii ki doğaya.

Sonbahar başlangıç gezileri için uçakla gidilen ilde, araç kiralamak ve civarları dolaşmak çok iyi fikir. Anadolu’dan İstanbul’a gelen yolcular, Sabiha Gökçen araç kiralama fırsatlarını yakalamak için Otorento’dan aracını birkaç tıkla edinebilir, uçaktan iner inmez kapıda teslim alabilir ve rengarenk bir sonbahar gezisi gerçekleştirebilir. En ucuz havalimanı araç kiralama opsiyonlarından yararlanacak istenirse bir Bolu gezisi, istenirse bir Batı Karadeniz rotası, keyifli Eylül fikirlerinin sadece ilk akla gelenleri.

Sabiha Gökçen’den bir diğer seçenek de Mudurnu, Gölcük civarı olabilir. Tarihi evler, mis gibi Karadeniz ikliminde dağlar arasındaki yerleşimlerde.

Aynı şekilde Orta Ege turları için de iklim oldukça müsait. İzmir havalimanı araç kiralama ofislerimiz, İzmir uçak bileti alarak bu güzel kente gelenlere hizmet ediyor. İzmir’in güzelim koyları, dağları, köy ve ilçeleri, İzmir il merkezi, Ege’nin birçok tarihi antik kenti ve doğa harikası yerleşimleri mis gibi araç rotalarını oluşturuyor. Eylülün mevsim geçişi de Ege sularını serinletse de, doğasını renklendiriyor.

Akdeniz’in tadı daha Eylül’de de Ekim’de de çıkartılır. Hatta havalar normal şartlarda ilerlerse Antalya – Mersin hattında Kasım’da da rahatlıkla denize girilir. Havanın en güzel olduğu günlerde Likya yolunu yürümek, Olimpos – Çıralı hattında kamp yapmak ya da bungalovlarda konaklamak, Kemer’in eğlenceli gece hayatı, Antalya merkez sahilleri, Alanya yöresi de şahane tatil beldeleri ve sezon düşüşü nedeniyle Eylül’de daha da ekonomik. Antalya havalimanı araç kiralama fırsatları da Otorento da her zamanki gibi mümkün olan en çok seçenek ve en uygun maliyetle karşınızda.

Sonbahar gezilerinde Karadeniz rotaları için Samsun, Trabzon ve Ordu-Giresun havalimanları, Doğu Anadolu gezileriniz için Van Havalimanı en gözde seçeneklerden. Orta Anadolu’da da uzun yollar sizi bekliyor. Konya araç kiralama seçenekleri ve Kayseri Havalimanı gözde opsiyonlar. Ayrıca Nevşehir Kapadokya havalimanı da yine bu bölge ve Çukurova için en iyi seçeneklerden biri.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here