Sonbahar Araç Kiralama Fırsatları

Eylül ayı geldi çattı. Küresel ısınma ve iklim değişikliği sebebiyle, coğrafyamızda sonbahar biraz geç geliyor olsa da resmi olarak: Merhaba Sonbahar!

Eylül başları yazdan kalan son günler için, ortası ve sonları da doğanın renk değişimi gözlemleyebilmek için şahane bir tatil mevsimi sunuyor. Üstelik muhteşem iklimimiz sayesinde hava ne çok sıcak ne soğuk, üstelik tüm bölgelerde.

Hazır okullar açılmaya yakınken, çoluk çocuk son tatil ya da okullar açıldıktan sonra fiyatlar ucuzlamışken sezonun son büyük tatili veya gezisi için Eylül muhteşem bir fırsat. Eylül ayında da en uygun araç kiralama fiyatları Otorento’da sizinle.

Ege’nin koylarına doğru, özellikle kuzeyden güneye yapılacak bir tur için sıcaklığı da peşimize takıp yazı uzatabiliriz. Bir yanımızda Ege’nin denizinin mavisi, turkuazı; bir diğer yanda dağların yeşilinin sarıya dönüşü; efsanevi rotalar oluşturan bu bölgenin tadını çıkartmak için bulunmaz fırsat. Üstelik yollar, her istediğimizde şehirlere ve tarihi güzelliklere de açılıyor.

Akdeniz’in en güzel mevsimi Eylül’de nem azalıyor, sıcaklıklar hem gündüz deniz keyfi hem de bir hırka ile mi geçirsem denilen akşamlar için şahane. Antalya’dan Hatay’a kadar; Muğla’nın koyları, Antalya’nın sahilleri, Mersin’in kıyıları, Adana’nın restoranları ve dağları, Hatay’ın yemekleri, tarihi ve doğası şahane bir Eylül geçiriyor. Siz de katılabilirsiniz.

Eylül’de İstanbul ve Trakya bölgesi de çiçek açıyorcasına uyku öncesi son misafirlerini bekliyor. Üzümler bağbozumuna uğrarken Trakya’nın bağları, Kuzey Marmara ve Batı Karadeniz’in koyları, mis gibi kentlerimiz, Çanakkale’nin tarihi, Edirne’nin tarihi yerleri, Kırklareli’nin doğası Eylülde de araçla gezmek için şahane rotalar oluşturuyor. Üstelik çok ekonomik. İstanbul’sa tam yaz çıkışı, okul açılışı arasında son birkaç huzurlu gününü misafirlerine veya şehir içinde gezmek isteyen hemşehrilerine sunuyor.

Karadeniz’in efsanevi doğası, yeşilin sarıya geçişini izlemek için en güzel alternatif. Üstelik doğanın tüm renklerini aynı anda görebilmek için, Batı Karadeniz’den Doğu Karadeniz’e kadar şahane tesisler, adalar, parklar, ormanlar, bahçeler, yaylalar, şehirler ve tarım arazileri yer alıyor. Renk cümbüşü sunan Karadeniz’i Eylül’de de baştan başa kiralık araçla gezebilirsiniz.

Türkiye’nin onlarca noktasında hizmet veren Otorento; en uygun fiyatla kiralık araç seçeneklerini, birkaç tıkla size sunuyor. Türkiye’nin her yerinden seçenekleri görmek için ana sayfamızdan online rent a car tekliflerimizi almayı unutmayın. Canlı ve birkaç tıkla. 24 saat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir