Yaz sıcaklarının Ege ve Akdeniz sahillerinde görünmeye kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde, Türkiye’nin alternatif turizm coğrafyalarından Karadeniz, serin havası ve keyifli iklimi ile çekici yaz rotaları oluşturuyor. Gündüzleri yakıcı olmayan güneşin eşliğinde yapılan seyahatler, akşam serinliğiyle birleştiğinde Karadeniz’in eşsiz yeşillikleri içinde meşhur yaylaları, küçük yerleşimlerden oluşan kent merkezleri, tarihi ve doğal güzelliklerle bezenmiş ilçeleri Haziran, Temmuz ve hatta ağustos ayları için müthiş alternatifler.

Kendi aracınızla yapabileceğiniz meşhur Karadeniz rotalarına uçakla seyahat de edebilir, indiğiniz yerde uçaktan yürürken sizi bekleyen Otorento kiralık aracınızı teslim alabilirsiniz. En ucuz Trabzon havalimanı kiralık araç seçenekleri için ilgili sayfaya bakmanız yeterli. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya gibi şehirlerden bir saat civarı bir sürede ineceğiniz Trabzon’da hemen alacağınız “Trabzon rant a car” hizmeti ile yeşil ve serin Karadeniz yaylalarının tadını çıkartabilirsiniz.

Trabzon merkezde yiyecekleriniz, gezeceğiniz yerler, civarlarda görülecek turistik noktalar için de sizi seyahat bloglarına yönlendirebiliriz, ayrıca temel bilgiler için Otorento’nun ana sayfasına da bakabilirsiniz.

Aynı şekilde uçakla Karadeniz turları için Rize, Artvin gibi havalimanlarından da seyahatinize başlayabilirsiniz. Türkiye’nin tüm havalimanlarında hizmet veren Otorento; Karadeniz’deki tüm uçuşlarınıza da kara yolu bağlantıları konusunda kiralık araç ile size hizmet veriyor.

Bir diğer alternatif olarak Çarşamba Havalimanı kullanılabilir. En uygun Samsun Havalimanı araç kiralama seçenekleri de her zaman otorento’da.  Karadeniz kıyı şeridinin ve iç bölgelerinin tam ortasında konumlanan Samsun; tarihi noktaları, limanları, coğrafyası kadar ulaşım merkeziliği ile de oldukça popüler bir tatil noktası. Buradan alacağınız kiralık aracınızla ister birkaç gün, isterseniz birkaç hafta hem Karadeniz’i, hem de İç Anadolu bölgesinin kuzeylerini rahatlıkla gezebilirsiniz.

Yaz sıcaklarında dikkatli sürüşlerle, güvenli bir seyahat ve tatil dileriz. Siz en uygun kiralık araç fırsatları için ihtiyacınız olduğunda Otorento’ya bakın, gerisini bize bırakın.

Karadeniz tatiliniz gibi, Türkiye’nin tüm havalimanları ve onlarca il ve ilçe merkezinde de Otorento’nun ekonomik araç kiralama maliyetleri ile tatil ve iş yüklerinizi azalttığı hep aklınızda olabilir, çünkü Otorento’dan 7 gün 24 saat tek tıkla online araç kiralamak mümkün ve kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir