Türkiye’yi dolaşan bir satış ekibiniz, düzenli ziyaret ettiğiniz Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış müşterileriniz, teknik destek ihtiyacında anında müdahale edecek saha ekipleriniz olabilir.  Bu kişilerin ulaşımlarını nasıl sağlıyorsunuz?

Saha ekipleriniz için araç satın almak sizi nakit akışında, bakım giderleri ile uzun vadede zorlayabilir.  Her ay giderlerine eklemek zorunda olduğunuz amortisman giderleri ise cabası. Peki ya değişken maliyet hesabında ya o ay araca ihtiyaç olmaz ise? Siz yine de masrafı ödersiniz…

Filo kiralama da aktif bir ekip için efektif çözümdür. Fakat yine aynı soru: Ya o ay araca ihtiyaç olmaz ise? Kullanmadığınız hizmetin aylık bedelini yine ödemek durumundasınız.

Bu konu için Otorento.com olarak size bir çözüm sunuyoruz. Otorento.com Türkiye’nin 74 ilinde 700+ lokasyonda 200’e yakın üye iş yeri ile 7000+ araçla hizmet veriyor. Türkiye’nin dört bir yanında olan üye işyerlerimiz sayesinde şirket araç kiralama hizmetimizden faydalanarak sabit fiyat garantisi ile ihtiyacınız olduğu anda hizmetten faydalanarak maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

Ani gelişen bir teknik sorun ile Antalya’daki müşterinize gitmeniz gerekti. Hem de yaz ayında… Kiralama hizmeti almak istediğinizde yüksek sezonda ya araba bulamazsınız ya da çok yüksek fiyatlara bulabilirsiniz. Ama şirketler için verdiğimiz araç kiralama hizmeti sayesinde, bütün bir yıl boyunca alacağınız sabit fiyat ve araç temini garantisi ile ne zaman isterseniz istediğiniz ilde belirlenen fiyat ve modelde aracınız her zaman sizi bekliyor olacak.

Bu hizmetten faydalanmak için info@otorento.com adresine talebinizi iletebilir ya da 444 30 09 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bol kazançlı günler dileriz.