En Ucuz Araç Kiralama Fırsatları Otorento’da

Otorento’nun en büyük avantajını Türkiye genelindeki yaygın tedarikçi ağı oluşturuyor. Bu ağ; birçok kiralık araç firmasını tek bir bünyede sizlere sunarken kendi içinde rekabetçi fiyat oluşturuyor. Portföyümüzdeki farklı araçlar ve modeller hem alternatif fiyatları müşterilerimize sunarken hem de aynı model ve özelliklerdeki kiralık araçlarda en iyi fiyat politikasını uygulamamıza sebep oluyor.

Ürün ve hizmet satışlarında, ürünün ve hizmetin maliyeti kadar, ek maliyetler de yer alıyor ve bunlar fiyatı yükseltiyor. Ofis ve ofis çalışanları ciddi bir masraf kalemini oluştururken fiyatlara yansıtılacak bu tutar Otorento’da sıfıra yakın. Türkiye’nin onlarca şehrinde tedarikçilerimizin ofisleri Otorento’nun da ofisi olarak hizmet veriyor ve bu sıfıra yakın bütçe maliyeti, tüketicilerimize en ucuz kiralık araç fiyatları sunmamıza yardımcı oluyor.

Antalya’dan, Trabzon’a; İstanbul’un birçok noktasından Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı’na kadar, İzmir’den Van’a hizmet verdiğimiz her ilde bir küçük ofisimiz veya bir çalışma arkadaşımız olsaydı doğacak maliyetler başta havalimanı araç kiralaması olmak üzere tüm hizmetlerimize ekstra maliyet olarak yansıyacak olurdu.

Online kiralık araç hizmeti sunduğumuz altyapımız çok güçlü ve ödeme sistemleri ile de çok güvenli. Size yedi gün yirmi dört saat hızımızdan ve kalitemizden ödün vermeden güvenle hizmet sunuyoruz ancak bu altyapıyı oluştururken yılların birikimi, online tecrübemiz ve dijital iş bilgimizi çok uygun bütçelerle mâl edebiliyoruz. Ayrıca internetin gücü size ek maliyetler olmadan ulaşmamızı sağlıyor.

Otorento’nun sadece ofis giderleri değil, reklam giderleri de çok düşük. Havalimanı panolarında sizlere logomuzu ve hizmetlerimizi duyurmak yerine; daha önce Otorento kalitesiyle hizmet verdiğimiz misafirlerimizin memnuniyetlerini reklam olarak görüyoruz. Bu yüzden televizyona, radyoya ya da bilboardlar aracılığıyla açık hava reklamcılığına para ayırmak yerine, size daha kaliteli hizmet vermeye kendimizi ve bütçemizi adıyoruz. Bu da senelerdir “En uygun araç kiralama” platformu olan Otorento’nun garantili rent a car hizmeti sağlamasının arkasında yatan en önemli etmenlerden biri oluyor.

Tedarikçilerimizin bireysel alabileceği bazı hizmetlerde de ortak hareket ederek onların maliyetlerini düşürüyor, kârlarından fedakarlık etmeden daha ucuz araba kiralama teklifleri oluşturmalarını sağlıyoruz.

İstanbul Göztepe’deki merkez ofisimizden de bu düzeni eksiksiz kontrol ediyor, denetliyor ve hep daha iyisi için çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir