Bostancı Araç Kiralama, Ucuz Bostancı Kiralık Araba Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Lokasyonun Özet Bilgileri

En Düşük Fiyat:

Müsait Araç Adedi:

En Ucuz Araç Modeli:

Bostancı Araç Kiralama, Ucuz Bostancı Kiralık Araba Bilgileri

Haftasonunu farklı, eğlenceli bir tatil hatta bir kültür gezisi havasında geçirmeye ne dersiniz? Hemen Otorento'dan arabanızı kiralayın, İster Tuzla ister Kadıköy istikametinden yeşil-mavi manzara eşliğinde Bostancı'ya doğru yol alın. Bostancı sahilinde, kayalıklara yerleştirilmiş masalarda çayınızı yudumlarken deniz suları ile kovalamaca oynayarak çocukluğunuza inin. Sonra da kaldırın başınızı yunusların eğlencesine katılın. 


Bostancı, Büyükada'nın sırdaşıdır. Onun hayata uzanan eli koludur. Atlayın Vapura, 25 dakikada geçin adaya, plajda bir Bodrum enstantanesi yaşayın, ya da başka bir zamana ertelyerek bu fikri Bostancı sokaklarında tarih avına çıkın. Menzil Çeşmesi ve Çatalçeşme'nin ta 1550'lerden gelen selamını alıp, Bostancı Tren İstasyonuna götürün, Prusya Mimarisini tanıyın. Bostancıbaşı Köprüsünün hikayesi ile efkarlanıp, kendinizi Cemal Süreyya'nın mekanı Hatay Lokantası'na atın. Her yanı edebiyat kokan bu lokantada bambaşka bir alemi yudumlayın.


Haydi artık tam da bu ana akmaya Lunaparka. Çığlıklara katılsın çığlığınız bir bilet parasına. Kimbilir, denk düşürürseniz tarihini Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki Şebnem Ferah, Ebru Gündeş konseri, ya da bir Cem Yılmaz etkinliği taçlandırır gezinizi...


Bostancı Araba Kiralama seçeneklerinin en uygun fiyatlı olduğu Otorento.com'dan aracınızı online olarak kiralamanın keyfini çıkarın.