Gaziantep Merkez Araç Kiralama Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Gaziantep Merkez Araç Kiralama Bilgileri

Gaziantep camileri, hanları, müzeleri, bakırı, baklavası, kutnusu, bir ayakkabı zanaatı olan yemenisi, bin bir çeşit yöresel yemeği ve şerbetleri ile çeşit çeşit zenginlikleri barındıran cennet bir şehirdir.  Çalışkan ve üretken insanların memleketidir. Gaziantep, Türkiyenin en gelişmiş 6. İlidir.


Gaziantep Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan kiraladığınız arabanızla gidebileceğiniz dünyanın en eski yerleşim yeri Dülük Antik Yerleşimi, Zeugma Müzesi, Bayazhan Müzesi, Bey Mahallesi ve Gaziantep Tarih ve Kültür Yolu, Kahramanlık Panoroması Müzesi, size Gaziantep medeniyetinin kökenlerini, ve cesur insanlarını tanıtacak. Buraları mutlaka görmelisiniz.


Emine Göğüş Mutfak Müzesini gezdikten sonra 32 çeşit kebaptan hangisini yemek istediğinize karar verebilirsiniz. Gaziantep lezzetin başkentidir. Binbir çeşit etli, yoğurtlu,sebzeli yemeklerini tadabilmek için en az üç gün bu şehirde kalmanız gerekir. Yöredeki şerbet zenginliğine Türkiye'nin hiçbir yerinde rastlayamazsınız. Karsanbaç, Tah, serinletici içeceklerin başında gelir. Çekinmeden için her biri şifa verir.


Bakırcılar Çarşısını, Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni gezdikten sonra, kiralık arabanızın bagajını, baharat ve fıstıkla, hediyelik bakır işleri ve Gaziantep'e özgü dokuma kutnu ile doldurduktan sonra Tahmiş Kahvesinde menengiç kahvesi için mola verebilir; burada eski kahve kültürünü yaşayabilirsiniz.


Bu şehirde geçirdiğiniz mutlu zamanların hatırası olarak Medusa Cam Eserleri Müzesinin bahçesinde kendiniz için bir eser yaptırmayı ihmal etmeyin. Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun anlatın benzersiz Gaziantepi eşe dosta. 


Gaziantep Araba Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan aracınızı kiraladığınızda kaliteli hizmet alırsınız. İşleminiz Yapılıyor...