Kars Havalimanı Araç Kiralama - %35 Ucuz Araba Kiralama Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Kars Havalimanı Araç Kiralama - %35 Ucuz Araba Kiralama Bilgileri

Serhat şehri olarak adlandırılan Kars’ın tarihi iki milyon yıl öncesine dayanır. Yontma taş devrinden kalan bazı aletler, Susuz ilçesi yakınlarındaki Cilavuz deresi yakınlarında tespit edilmiştir. Sırasıyla Urartu, Kimmerler, İskitler, Medler, Persler, Arakslılar, Sasaniler, Bizanslılar, Araplar, Selçuklular, Gürcüler, Moğollar himayesi altında kalan şehir,  1534’de Kanuni döneminde Osmanlılara geçti. 


Kars’ın en önemli geçim kaynağı tarım ve hayvancılığa dayanır. Kars kaşar peyniri ve balı ile ünlüdür.


Kars, ulaşımın kesişme noktasında yer alır. İle demiryolu ve havayolu ile ulaşmak da mümkündür.


Kars Uluslarası Havaalanı 1988 Yılında hizmete açılmış olup, 2007 Yılında yeniden onarılmıştır. Halen İstanbul ve Ankara’dan doğrudan her gün uçuşlar bulunmaktadır. Ayrıca, son dönemde İzmir’den ve Bakü’den direkt uçuşlara da açılmıştır.


Otorento.com, Türkiye’nin araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir. Kars Havalimanı’nda uygun fiyatlı rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Kars Havalimanı’nda online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz. Otorento olarak, Kars Havalimanı dahil olmak üzere Türkiyenin 700’den fazla lokasyonunda kaliteli ve yerli araç kiralama tedarikçileri üzerinden hizmet veriyoruz. 


İster iş için, ister ziyaret amaçlı gelmiş olun; Kars’a gelmişken, bu güzel şehrin meşhur kaşarını, balını ve meşhur lokantalarının yemeklerini mutlaka tadın. Kars'ın güzel insanlarının bir çayını içip, bu şehrin doğal ve tarihi güzelliklerine şahit olmanın keyfini çıkartın. Anadolu’nun candan ve sıcak insanlarının güler yüzü size iyi gelecektir. 


Otorento, 
Kars’ın güzelliklerini keşfetmenize araç olmaktan gurur duyar.

Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...