Avec Rent a Car

Avec Araç Kiralama
+90 530 969 36 97
(Whatsapp Hattı)

Popüler Lokasyonlar

Aylık Araç Kiralama Seçenekleri

Türkiyenin her yerinde aylık araç kiralama fiyatları

Citroen C-elysee

Türkiyenin Her Yerinde

Citroen C elysee

Vites Manuel

Yakıt Benzin

1850,00 /Aylık
Renault Symbol 1.2

Türkiyenin Her Yerinde

Peugeot 301

Vites Manuel

Yakıt Dizel

2075,00 /Aylık
Renault Symbol 1.2

Türkiyenin Her Yerinde

Fiat Egea

Vites Otomatik

Yakıt Dizel

2500,00 /Aylık

Tüm Firmalar
Genel Merkezi Kuruluş Tarihi Araç Sayısı Ofis Sayısı
Esenler İstanbul 2016 1200 13

Avec Rent a Car Hakkında

Avec Rent  a Car; müşterilerine tatil, iş gezisi gibi durumlarda günlük araç kiralama ihtiyaçlarını giderebilmeleri için, İstanbul, Ankara,İzmir, Antalya,Balıkesir, Çanakkale, Muğla ve Trabzon' da bulunan 14 ofisiyle hizmet vermektedir.

Avec, Gümüş İyon Bakteri temizliğinin yanı sıra müşterilerine Mobil Wifi, Çocuk koltuğu, ücretsiz İkram kiti gibi hizmetler sunarak araç kiralama hizmetini daha keyifli hale getirmeyi amaç haline getirmiştir.

Araçların segmentine göre kişilerin araç kiralama koşulları değişmektedir. Bu koşullar;

Ekonomik sınıf Araçlarda; Araç kiralama hizmeti alacak kişinin minimum 21 yaşında ve en az 1 yıllık ehliyet sahibi olması şartı aranmaktadır. Ekonomik sınıf kategorisindeki araçlar ise, Volkswagen Polo, Fiat Egea, Peuget 301, Renault ClioSymbol, Renault Clio ve Seat Ibiza' dır.

Orta Sınıf Araçlarda; Araç kiralama hizmeti alacak kişinin minimum 25 yaşında olması ve an az 1 yıllık ehliyete sahip olması aranmaktadır. Orta sınıf kategorisindeki araçlar ise; Volkswagen Golf, Seat Leon, Volkswagen Jetta, Renault Megane, Audi A3, Renault Captur, Audi Q2, Seat Arona'dır.

Üst Sınıf Araçlarda; Araç kiralama hizmeti alacak kişinin Minimum 28 yaşında ve en az 3 yıllık ehliyet sahibi olması şartı aranmaktadır. Üst Sınıf kategorisindeki araçlar ise; Volkswagen Passat, Skoda Suber B, Skoda Octavia, Skoda Karoq, Nissan Qashqai,  Audi A3' tür.

Premium Sınıf Araçlarda; Araç kiralama hizmeti alacak kişinin minimum 28 yaşında olması ve en az 5 yıllık ehliyete sahip olması şartı aranmaktadır. Premium sınıf kategorisindeki araçlar ise; Audi Q5,  Audi Q7, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Arteon, Volkswagen Caravelle, Skoda Kodiaq' dır.

Avec Kilometre Sınırına Göre Fiyatlandırma

Avec, araç kiralama süresinin en az 24 saat, aylık araç kiralamalarında ise 30 gün olarak belirlemektedir. Ancak aylık kilometre sınırlamalarında 30 gün üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Kilometre limitleri araç segment sınıflarına göre farklılık göstermektedir. Ekonomik,Orta, Üst segment sınıflı araçlarda günlük kilometre sınırı 400 km' dir. Aylık araç kiralama kilometre sınırlaması ise 4000 km' dir. Premium segmenti araç sınıflarında ise bu sınırlama günlük 300 kilometre, aylık ise 3000 kilometre olarak sınırlandırılmıştır. Avec' den araç kiralama hizmeti alan müşteriler bu kilometre sınırlamalarını aştıkları durumlarda ise araç teslimi sırasında aştıkları kilometre başında belirlenen bir fiyat ödemeleri gerekmektedir. Ekonomik ve orta segmentli araçlarda 100 kilometre başında 15 TL+ KDV, üst segmentli araçlarda 100 km başında 25 TL+ KDV, Premium Segmentli araçlarda ise 100 km başına 50 TL+ KDV olarak ek ücret talebinde bulunulmaktadır.

Avec Araç Teslim Koşulları

Araç kiralayan kişi araca ait tüm belgeler aksesuarlar ve yedek lastiği ile birlikte, aldığı gibi eksiksiz bir şekilde aracı kiraladığı ofise iade etmek zorundadır. Araç kiralandıktan sonra ofis müsaitlik durumuna göre 5 km' ye kadar teslim alınması ve teslim edilmesi ücretsizdir.  Teslim alma ya da teslim etme hizmeti,  40 km' ye kadar olan mesafelerde  80 TL karşılığında yapılmaktadır. Avec' ten gerçekleştirilen ilk kiralama işleminde adrese teslim işlemi yapılmamaktadır.

Avec Rezervasyon İşlemleri

Müşteri herhangi bir nedenle kiraladığı aracın süresini uzatmak ister ise minimum 1 gün yani 24 saat içerisinde kiralama gerçekleştirdiği ofise ulaşarak bildirim yapmak zorundadır. uzatma işlemi kiralama işlemi yapılan ofisin onayı sonrası gerçekleştirilir. onay sonrası ise müşterinin kiralama için kullandığı karttan ücret alınır.

Kiralama işlemini gerçekleştiren kişi güvenlik açısından kiralama sözleşmesini imzalamak zorundadır.

Avec Rent A Car' ın Ofisleri:

İstanbul

İstanbul Havalimanı

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul Tekstilkent

İstanbul Ümraniye

İstanbul 4. Levent

Ankara

Ankara Esenboğa Havalimanı

İzmir

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Muğla

Muğla Milas Havalimanı

Bodrum

Antalya

Antalya Havalimanı

Balıkesir

Balıkesir Havalimanı

Dalaman

Dalaman Havalimanı

Trabzon

Trabzon Havalimanı

Çanakkale Şehir Ofisi

Çanakkale Havalimanı

 

 

 

 

Avec Araç Kiralama Fiyatları

Araç Markası Araç Özellik Kiralama Fiyatları
Hyundai i20Gasoline MANUEL 59,85
Renault SymbolGasoline MANUEL 59,85
Hyundai i20Benzin Manuel 60,42
Renault SymbolBenzin Manuel 60,42
Hyundai i20Benzin Manuel 70,00
Renault SymbolBenzin Manuel 70,00
Hyundai i20Gasoline MANUEL 73,50
Renault SymbolGasoline MANUEL 73,50
Hyundai i20Benzin Manuel 74,20
Hyundai i20Gasoline MANUEL 74,20
Renault SymbolBenzin Manuel 74,20
Renault SymbolGasoline MANUEL 74,20
Renault SymbolGasoline MANUEL 74,55
Opel CorsaBenzin Manuel 75,00
Renault SymbolBenzin Manuel 75,00
Renault SymbolBenzin Manuel 75,26
Otorento Mobil Uygulamaları

HEMEN İNDİR Otorento Iphone App Otorento Google Play App

Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...