Dokay Araç Kiralama, Dokay Rent a Car

Dokay Rent a Car

Popüler Lokasyonlar

Aylık Araç Kiralama Fırsatları
Renault Clio
Renault Clio

Vites Otomatik

Yakıt Benzin

515,81
+ KDV /Aylık
Sınırlı Sayıda Stok!
Fiat Egea
Fiat Egea

Vites Manuel

Yakıt Dizel

449,25
+ KDV /Aylık
Sınırlı Sayıda Stok!
Fiat Fiorino
Fiat Fiorino

Vites Manuel

Yakıt Dizel

382,70
+ KDV /Aylık
Sınırlı Sayıda Stok!

Tüm Firmalar
Genel Merkezi Kuruluş Tarihi Araç Sayısı Ofis Sayısı
Bakırköy İstanbul 2005 4000 6

Dokay Araç Kiralama Bilgileri

Dokay Rent a Car firması 2005 yılında İzmir’de kurulmuştur.  Rent a car konusundaki deneyimi 15 Yıldan fazla olan firmanın günlük, haftalık, aylık ve uzun dönem kiralama hizmetleri bulunmaktadır. Yıllarca İzmir Havalimanında hizmet verdikten sonra, son dönemde İzmir’in farklı bölgelerinde ve hatta Yunanistan Sakız Adasında da hizmet vermeye başlamıştır. 2021 Yılında Karşıyaka şubesini açmıştır. İzmir’in en köklü kuruluşlarından olan Dokay araç kiralama, üstün hizmet kalitesi ve uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Firmanın günümüzde 4.000’in üzerinde aracı bulunmaktadır.

Dokay’ın yöneticileri tarafından tanımlanan amaçlarından biri emin ve planlı bir şekilde sürdürülebilir ve güçlü finans dengesini sağlayarak büyümektir. Özellikle Yunanistan operasyonlarının başlaması ile birlikte Ege yakasının her iki tarafındaki halkların dostluğuna katkıda bulunmak isteyen bir İzmir firmasıdır. Güvenilir hizmet vermenin önemine inanan firmanın sloganı “söz verdiysek yaparız”dır. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını kendi sorunları olarak görmeyi ilke edinmiştir.

Dokay Rent a Car kısa dönem araç kiralama hizmetinin yanında uzun dönem filo kiralama hizmeti de sunmaktadır. Dokay’ın öne çıkan özelliklerinden biri günlük ve uzun dönem araç kiralamayı birlikte yürütebilmesidir. Dokay, bireysel ve kurumsal müşterilerinin günlük ve kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarını Dokay Rent a Car markasıyla, 12 aydan 48 aya kadar vadelerle kiralanan ve uzun dönem olarak adlandırılan operasyonel araç kiralama hizmetini de Dokay Filo Kiralama markasıyla yürütmektedir.

Dokay araç kiralama hizmetinin yanında, farklı markalarıyla rent a car sektörünün tamamlayıcı sektörleri olan 2. El araç alım satımı ve otopark hizmetleri vermektedir. Bu sayede kiralamada kullanılan araçlarının ikinci elde satışını doğrudan müşterilere ulaştırabilmektedir. Ayrıca, otopark işletmecisi olarak, hem kendi kiralık araçlarının otopark konusunu çözmüş hem de farklı firma ve kişilere de aynı hizmeti ulaştırmış olmaktadır.

Dokay Araç Kiralama Ofisleri
Ofis Adı Ofis Adresi
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu
Karşıyaka Girne Bulvarı, Kemal Bey Apt. No:39 Daire:1 Karşıyaka İzmir
Sakız Adası Neorion 21 Chios, Greece, 82121 Sakız Adası, Yunanista
Alsancak Yeni Asır İşhanı, İsmet Kaptan Mah. Gazi Osman Paşa Bulvarı No:3 Konak İzmir
Bayraklı Folkart Towers B Kule Otopark Adalet, Manas Bulvarı Yanyolu, No:47 Bayraklı İzmir

Dokay Araç Kiralama Fiyatları

Araç Markası Araç Özellik Kiralama Fiyatları
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...