Erboy Araç Kiralama, Erboy Rent a Car

Erboy Rent a Car

+90 530 969 36 97
(Whatsapp Hattı)
Popüler Lokasyonlar
Aylık Araç Kiralama Fırsatları Tümünü Gör >
Türkiye'nin her yerinde aylık kiralık araç bul!
Fiat Egea
Fiat Egea

Vites Manuel

Yakıt Benzin

602,08
+ KDV /Aylık
Fiat Fiorino
Fiat Fiorino

Vites Manuel

Yakıt Dizel

602,08
+ KDV /Aylık
Citroen C-Elysee
Citroen C-Elysee

Vites Manuel

Yakıt Dizel

629,45
+ KDV /Aylık

Tüm Firmalar
Genel Merkezi Kuruluş Tarihi Araç Sayısı Ofis Sayısı
İzmir 1994 750 4

Erboy Araç Kiralama Hakkında Bilgiler

Erboy Rent a Car, İzmir’in en köklü rent a car kuruluşlarından biridir. 1994 Yılından bu yana hizmet veren firmanın en önemli özelliklerinden biri uyguladığı düşük fiyat politikasıdır. Erboy rent a Car, 2014 Yılında Fox Rent a Car ile yaptıkları iş birliği sayesinde yurtdışından gelen müşteri talebini artırmıştır. Yabancı dil bilen valeleri sayesinde, özellikle yurtdışından gelen müşterilere hizmet vermek konusunda tecrübelidir. Erboy’un uygun fiyat politikasından dolayı çok sayıda gurbetçinin de tercih ettiği bir firma haline gelmiştir.

İlk başta İzmir Havalimanı ile başlayan araç kiralama sektöründeki yolculuklarına yeni şubeler ilave ederek zaman içerisinde önemli bir büyüme göstermiştir. Halen Dalaman Havalimanı, Bodrum Havalimanı ve Antalya Havalimanında da hizmet vermektedir. Erboy’un kısa ve orta dönem araç kiralama hizmetinden yararlanan on binlerce müşteri bulunmaktadır. Otorento web sitesinde de Erboy rent a car’ın araçlarını kiralayabilirsiniz. Otorento ile Erboy rent a car arasındaki iş birliğine istinaden, Erboy’un anlık araç portföyü online olarak Otorento tarafından erişilebilir durumdadır.

Erboy rent a car portföyünde ağırlıklı olarak ekonomik araçlar bulunur. Bunlar arasında Symbol, Egea ve Elysee yer almaktadır. Aynı zamanda 7 kişilik Dacia Lodgy ve 8+1 kişilik Mercedes Vito’da portföyde yer almaktadır. Erboy rent a car’ın Türkiye’nin turizm bölgelerinin başında gelen İzmir, Bodrum, Dalaman ve Trabzon şubeleri aracılığı ile Türkiye turizmine de katkıda bulunduğunu belirtmekte fayda var.

Erboy Araç Kiralama Fiyatları

Araç Markası Araç Özellik Kiralama Fiyatları
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...