Büyükçekmece Araç Kiralama: Büyükçekmece Rent a Car | Otorento

Büyükçekmece Araç Kiralama

+90 530 969 36 97
(Whatsapp Hattı)

Büyükçekmece Rent a Car Bilgileri

En Ucuz Tarih Aralığı En Düşük Fiyat Müsait Araç Adedi En Ucuz Araç Modeli
30.06.2022 07:00
30.07.2022 07:00
29,61 EUR 1 Hyundai i20

Büyükçekmece Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

araç foto
Hyundai i20 30.6.2022 07:00
30.7.2022 07:00
29,61 EUR

Büyükçekmece Sürüş İpuçları

İstanbul şehrinin batısında, Mimar Sinan’ın sıra dışı eseri Sultan Süleyman Köprüsü Büyükçekmece Gölü üzerindedir. Sadece Mimar Sinan’ın  “şaheserimdir” dediği bu köprüyü görmek için bile olsa Büyükçekmece'ye gelmelisiniz. Köprü kenarları zarif kuş evlerle süslüdür. Tarihi köprünün etrafında Sokollu Mescidi, Kervansarayı  ve üç bölümlü çeşme de yer alıyor. Köprü ve etrafındaki eserler 200.000 metrekarelik büyük bir parkın içine alınmıştır. Parkın içinde gezinti alanları, kafeler, müze ve Büyükçekmece Belediye Konservatuarı mevcuttur.


Aqua Marin Su Oyunları Merkezi,  yazın ailece gidebileceğiniz ferahlama, eğlenme ve dinlenme amaçlı harika bir işletmedir.


Osmanlı İmparatorluğunun meşhur paşalarından Enver Paşa’nın baba ocağı Büyükçekmece'de bulunmaktadır. Enver Paşa yaz başında eşiyle babası Ahmet Paşanın konağına geldiğinde törenlerle karşılanırdı. Mavi panjurlu beyaz ev eşsiz güzelliğiyle günümüze kadar ulaşmıştır. Büyükçekmece araç kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan kiralayacağınız arabanızla ilçede keyifli bir gezintiye çıkabilirsiniz. 


Sultan Hamid'in 25. Saltanat yılı anısına Büyükçekmece'liler tarafından yaptırılan Aslan Başlı Havuzlu Çeşme Taş minareleri ile ünlü Fatih Sultan Mehmed dönemine ait camii, 13.YY yapısı İmaret Camii en önemli eserler arasındadır. 


Otorento.com, Türkiye’nin 
araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir. Büyükçekmece’de uygun fiyatlı rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Büyükçekmece’den online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz. Otorento olarak, Büyükçekmece dahil olmak üzere Türkiye’nin 300’den fazla lokasyonunda kaliteli ve yerli araç kiralama tedarikçileri üzerinden hizmet veriyoruz.Büyükçekmece Kiralık Araç Fiyat Listesi

Araç Markası Kiralama Fiyatları
Hyundai i20 29,61
Popüler Lokasyonlar

Yakınlardaki Diğer Rent a Car Ofislerimiz

Büyükçekmece Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Büyükçekmece günlük araç kiralama fiyatı ortalama 541 TL.tutmaktadır.
Büyükçekmece aylık kiralık araç fiyatı en düşük 13525 TL.tutmaktadır.
Büyükçekmece yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 175825 TL.tutmaktadır.
Büyükçekmece yıllık kiralık araba fiyatları ortalama Hyundai i20, TL.tutmaktadır.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...