Esenyurt Araç Kiralama: Esenyurt Rent a Car | Otorento

Esenyurt Araç Kiralama

Esenyurt Rent a Car Bilgileri

En Ucuz Tarih Aralığı En Düşük Fiyat Müsait Araç Adedi En Ucuz Araç Modeli

Esenyurt Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

Esenyurt Sürüş İpuçları

Esenyurt, Avrupa Yakasında yer alan İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük ilçesidir. 2008 Yılına kadar Büyükçekmece ilçesine bağlı iken bu tarihten sonra Kıraç Beldesini de içine alacak şekilde ilçe olmuştur. Günümüzdeki nüfusu ayrıldığı Büyükçekmece’ye göre kat be kat fazladır. Eski adı Eşkinoz olan bölgede, yüzyılın başlarında Romanya ve Bulgaristan’dan gelen göçmenlerin ilk dönemlerde büyük ağırlıkta olduğu bir bölge iken, günümüzde Türkiye’nin pek çok yerinden, özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’dan önemli ölçüde göç almış ve bugün etnik ve kültürel yapısı oluşmuştur. Esenyurt’un batısında Büyükçekmece, doğusunda Avcılar, güneyinde Beylikdüzü ve Kuzeybatısında Arnavutköy ilçeleri bulunur.

İlçedeki nüfus yoğunluğu ve son dönemde artan toplu konutlar, ilçedeki yerleşimin profilini ve tüketim alışkanlıklarında da değişikliklere yolaçmıştır. Arka arkaya açılan çok sayıda AVM’nin hizmet verdiği Esenyurt’ta modern yaşam tarzının ağırlığı gün geçtikçe artmaktadır. Akbatı, Eskule, Torium, Marmara Park, Bauhaus, Işık AVM ve City Center AVM en popüler AVM’ler arasındadır.

Türkiye’nn en büyük gözlemevlerinden birinin bulunduğu Esenyurt’ta en önemli eğitim kurumlarından biri İstanbul Esenyurt Üniversitesi’dir. Esenyurt sağlık alanından çok gelişmiştir. Günümüzde 20’nin üzerinden özel hastane ve çok sayıda özel klinik bu bölgede faaliyet göstermektedir. Bu klinikler yalnızca yurtiçi müşterilere değil yurtdışından müşterilere de başta diş tedavisi ve saç ekimi olmak üzere pek çok sağlık alanında hizmet vermektedir.

Esenyurt Araç Kiralama Firmaları

Esenyurt civarında araç kiralamak için Otorento’yu kullanabilirsiniz. Esenyurt’ta hizmet veren çok sayıda yerel araç kiralama firması bulunur. Ardıçlı Rent a Car, Esenyurt Araç Kiralama, Hakser Oto Kiralama, Asm Rent a Car, By Rent a Car, Düz Rent a Car, AHT Rent a Car, Esa Rent a Car, Turarent araç kiralama ve AVM Oto Kiralama bunlardan yalnızca bazılarıdır. Ayrıca global araç kiralama firması Avis’in E5 üzerinde ofisi bulunmaktadır.

Esenyurt’ta günlük, haftalık ya da aylık araç kiralamak için Otorento’yu kullanın. Ön ödeme yapmadan, aracınızı teslim alırken ödeme seçeneği ile kolaylık sunar. Esenyurt’ta araç kiralamak isterseniz ehliyet ve kredi kartı yeterlidir. Şimdi Esenyurt online araç kiralama seçeneklerini görmek ve ister dizel ister otomatik vites araçları online kiralamak için Otorento’yu kullanın. Bu sayfanın en başındaki arama bölümünü kullanarak hemen Esenyurt’ta araç arayın, bulun, kiralayın.

Esenyurt Kiralık Araç Fiyat Listesi

Araç Markası Kiralama Fiyatları

Popüler Lokasyonlar

Yakınlardaki Diğer Rent a Car Ofislerimiz

Esenyurt Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Esenyurt günlük araç kiralama fiyatı ortalama 370 TL.tutmaktadır.
Esenyurt aylık kiralık araç fiyatı en düşük 9250 TL.tutmaktadır.
Esenyurt yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 120250 TL.tutmaktadır.
Esenyurt yıllık kiralık araba fiyatları ortalama TL.tutmaktadır.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...