Koşuyolu Araç Kiralama: Ucuz Koşuyolu Rent a Car | Otorento

Koşuyolu Araç Kiralama

+90 530 969 36 97
(Whatsapp Hattı)

Koşuyolu Rent a Car Bilgileri

En Ucuz Tarih Aralığı En Düşük Fiyat Müsait Araç Adedi En Ucuz Araç Modeli

Koşuyolu Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

Koşuyolu Sürüş İpuçları

Koşuyolu'nda en bol seçeneği ve en uygun fiyatlı kiralık araba seçeneklerini bulabileceğiniz Otorento’dan kiraladığınız arabanızla Koşuyolu’na gelip de Valide Bağ Korusunu gördüğünüzde bir mucizeyi yaşarsınız:

Koru, gökyüzünü kapatan ağaçları, mis kokulu çiçekleri, kuşları ve uçuşan kelebekleri ile bir metropolde bulunduğunuzu size unutturur.  Korunun içindeki Adile Sultan Kasrı, Balyan Ailesine ait olup mimarisiyle bir şaheserdir. Hababam Sınıfı’nın bazı bölümlerinin burada çekildiğini öğrendiğinizde, hele ki Hababam Müzesi olarak ayrılan odayı ziyaret ettiğinizde yüzünüze kocaman bir  tebessüm yayılır.

Renk renk boyalı, iki katlı villaların yan yana dizildiği Koşuyolu sokaklarında gezerken bir kartpostalın içine girdiğinizi zannedersiniz. Koşuyolu’nun o sımsıcak samimi çarşısı, size yıllardır burada oturduğunuzu hissettirir. Öyle ki manavından birkaç kilo meyve sebze alıp, Koşuyolu Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento’dan kiraladığınız arabanın bagajına atıp eve götürmek istersiniz.

Koşuyolu Parkı’nın ortasındaki bronz at heykelleri, semtin isminin nereden kaynaklandığını size hatırlatır. Kalkedonlar, Bizanslılar ve Osmanlılar devrinde at yarışlarının yapıldığı Koşuyolu bu kadar eski bir semt olmasına rağmen nezih halinden hiçbir şey kaybetmemiş olmasıyla da sizi şaşırtır.  


Koşuyolu Kiralık Araç Fiyat Listesi

Araç Markası Kiralama Fiyatları
Popüler Lokasyonlar

Yakınlardaki Diğer Rent a Car Ofislerimiz

Koşuyolu Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Koşuyolu günlük araç kiralama fiyatı ortalama 296 TL.tutmaktadır.
Koşuyolu aylık kiralık araç fiyatı en düşük 7400 TL.tutmaktadır.
Koşuyolu yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 96200 TL.tutmaktadır.
Koşuyolu yıllık kiralık araba fiyatları ortalama TL.tutmaktadır.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...