Nişantaşı Araç Kiralama: Nişantaşı Rent a Car | Otorento

Nişantaşı Araç Kiralama

+90 530 969 36 97
(Whatsapp Hattı)

Nişantaşı Rent a Car Bilgileri

En Ucuz Tarih Aralığı En Düşük Fiyat Müsait Araç Adedi En Ucuz Araç Modeli

Nişantaşı Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Nişantaşında Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

Nişantaşı Sürüş İpuçları

Padişahın kalabalık topluluklar halinde nişan talimlerine çıktığı ormanlık arazi “Nişantaşı Sahrası”, bugün İstanbul'un müstesna semtlerinden biridir. İnsanları, kafeleri, restoranları, mağazaları, tasarım butikleri, sokakları ile her mevsim gündemimizdedir. Okların ulaştığı en uç noktayı işaretlemek için dikilen nişan taşlarından iki tanesi bugün İstanbul'un ünlü camilerinden biri olan ya da diğer bir deyişle ünlülerin en sık bir araya geldiği camii olan Teşvikiye Camiinin avlusundadır. III. Selim tarafından yaptırılan ve Sultan Abdülmecid tarafından 1853 yılında yenilenen Camii, zarifliğiyle dikkati çekmektedir. 1839 yılında yapılan muhteşem Bezmialem Valide Sultan Çeşmesi, altın varak yazıtları ve çiçek oymalarıyla mutlaka görülmelidir. Dolmabahçe ve Çırağan Saraylarının mimarı Balyan Kardeşlerin yaptığı Maçka Kışlası, ihtişamıyla göz doldurmaktadır.

Abdülmecid döneminde iskana açılan Nişantaşı, devrin, konaklar ve saraylar semti olmuştur. Hanedan mensupları ve yüksek devlet görevlilerinin ikamet yeri olan Nişantaşı, 1910 yılından itibaren apartmanlarla donanmaya başlamıştır. Seçkin mimarisi ile göz dolduran bu binalara apartman deyip geçmek haksızlık olur. 1913-1914 yıllarında Vedat Tek tarafından I. Ulusal Mimarlık akımına göre inşa edilen, turkuaz çinilerin kullanıldığı konak,1922 yılında İtalyan mimar Giulio Mongeri tarafından yapılan Maçka Palas ve göz alıcı gül bahçesiyle ünlü muhteşem İzmir Palas Apartmanı bu yapılardan bazılarıdır.

Valikonağı Caddesi, Rumeli Caddesi, Teşvikiye ve Abdi İpekçi Caddeleri 19. Yüzyıl mimarisinin en güzel örnekleri ile doludur. Bu caddelerin üzerindeki kafelerden birinde tek başınıza saatlerce oturabilir, şaheser binaları, bu binalara girip çıkan, kimi çalışan kimi alışveriş yapan insanları, akordiyonuyla ruhunuzu dinlendiren genci ve çiçekçi kadınları seyredebilirsiniz.

Nişantaşı Rent a Car seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan uygun fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz. Nişantaşı Araç Kiralama işleminizi 2 dakikada keyifle online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Nişantaşı Kiralık Araç Fiyat Listesi

Araç Markası Kiralama Fiyatları
Popüler Lokasyonlar

Yakınlardaki Diğer Rent a Car Ofislerimiz

Nişantaşı Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nişantaşı günlük araç kiralama fiyatı ortalama 591 TL.tutmaktadır.
Nişantaşı aylık kiralık araç fiyatı en düşük 14775 TL.tutmaktadır.
Nişantaşı yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 192075 TL.tutmaktadır.
Nişantaşı yıllık kiralık araba fiyatları ortalama TL.tutmaktadır.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...