Adana Merkez Araç Kiralama Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Lokasyonun Özet Bilgileri

En Düşük Fiyat:

Müsait Araç Adedi:

En Ucuz Araç Modeli:

Adana Merkez Araç Kiralama Bilgileri

Adana denilince ilk akla gelenler kebab ve şalgam suyudur. Türkiye’nin 5. büyük şehri olan Adana’da gezilip görülecek çok şey var. Antik bir şehir olan Adana’nın tarihi millattan önce 1450’lere kadar uzanır. Pek çok uygarlıktan kalma antik kalıntıları görmeniz için, Adana Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan alacağınız kiralık araba ile gezmenizi öneriyoruz. 

Bu büyük ve tarihi şehrin gezilmesi ve görülmesi gereken pek çok yeri var. Arkeoloji ve Etnografya müzesi ile Atatürk Evi mutlaka uğranması gereken yerler arasındadır. Ayrıca şehir merkezinde olan M.S 384 yılında yapılmış Taş Köprü bugün kullanılan en eski köprüdür ve kesinlikle görülmesi gereken yerlerdendir. Adana rent a car için en uygun fiyatlı araba kiralama seçeneklerinin olduğu Otorento'dan aldığınız kiralık arabanızla yola koyulun. 

İşte size şehir merkezi dışında da gezip görebileceğiniz yerlerin küçük bir listesi; Aladağ İlçesinde Kale ve Kiliseler; Ceyhan’da Yılankale, Ulucamii, Dumlu Kalesi; İmamoğlu’nda yeraltı şehri; Karaisalı’da Yer Köprü Mağarası, Milvan Kalesi; Kozan’da, Kozan ve Bucak Kaleleri; M.Ö. 9.yy da Asurlular tarafından yapılmış olan Anavarza Kalesi ve çevresindeki kalıntılar; Karataş’ta Yanık Kilise, Romalılardan kalma Amfi Tiyatro; Tufanbeyli’de, Hititler’in merkezi olan Şar Harabeleri, Romalıların Amfi Tiyatrosu, Bizanslılar’ın kilise kalıntıları, Hititler’in Kaya Kabartmaları; Yüreğir’de ilk ve ortaçağ medeniyetleri ve birçok eser kalıntılarını görebileceğiniz Misis görülmesi gereken yerlerdir.  Ve tabii ki Toros dağlarının eşsiz doğasını görmenizi tavsiye ederiz. Otorento size Adana’yı doyasıya gezmeniz için uygun fiyatlarla kiralık araba seçenekleri sunuyor.