Popüler Lokasyonlar

Araç Kiralama

Aramayı Değiştir

Rent a Car Bilgileri

En Düşük Fiyat

Uygun Kiralık Araç Sayısı

En Ucuz Araç Modeli

Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatlar

Adana denilince ilk akla gelenler kebab ve şalgam suyudur. Türkiye’nin 5. büyük şehri olan Adana’da gezilip görülecek çok şey var. Antik bir şehir olan Adana’nın tarihi millattan önce 1450’lere kadar uzanır. Pek çok uygarlıktan kalma antik kalıntıları görmeniz için, Adana Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan alacağınız kiralık araba ile gezmenizi öneriyoruz. 

Bu büyük ve tarihi şehrin gezilmesi ve görülmesi gereken pek çok yeri var. Arkeoloji ve Etnografya müzesi ile Atatürk Evi mutlaka uğranması gereken yerler arasındadır. Ayrıca şehir merkezinde olan M.S 384 yılında yapılmış Taş Köprü bugün kullanılan en eski köprüdür ve kesinlikle görülmesi gereken yerlerdendir. Adana rent a car için en uygun fiyatlı araba kiralama seçeneklerinin olduğu Otorento'dan aldığınız kiralık arabanızla yola koyulun. 

İşte size şehir merkezi dışında da gezip görebileceğiniz yerlerin küçük bir listesi; Aladağ İlçesinde Kale ve Kiliseler; Ceyhan’da Yılankale, Ulucamii, Dumlu Kalesi; İmamoğlu’nda yeraltı şehri; Karaisalı’da Yer Köprü Mağarası, Milvan Kalesi; Kozan’da, Kozan ve Bucak Kaleleri; M.Ö. 9.yy da Asurlular tarafından yapılmış olan Anavarza Kalesi ve çevresindeki kalıntılar; Karataş’ta Yanık Kilise, Romalılardan kalma Amfi Tiyatro; Tufanbeyli’de, Hititler’in merkezi olan Şar Harabeleri, Romalıların Amfi Tiyatrosu, Bizanslılar’ın kilise kalıntıları, Hititler’in Kaya Kabartmaları; Yüreğir’de ilk ve ortaçağ medeniyetleri ve birçok eser kalıntılarını görebileceğiniz Misis görülmesi gereken yerlerdir.  Ve tabii ki Toros dağlarının eşsiz doğasını görmenizi tavsiye ederiz. Otorento size Adana’yı doyasıya gezmeniz için uygun fiyatlarla kiralık araba seçenekleri sunuyor.Araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekiyor. Ort ve üst sınıf araçlar 25 yaşını aşmış olmalısınız. Lüks ve büyük araçlarda yaş sınırı 28’dir.
Evet. En az 2 yıllık ehliyete sahip olmalısınız. Hatta lüks ve büyük araçlar için 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekir.
Evet. En az 2 yıllık ehliyete sahip olmalısınız. Hatta lüks ve büyük araçlar için 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekir.
Araç kiralamak için TC vatandaşlarının ehliyet ve yeterli limite sahip bir kredi kartına sahip olması gerekir. Yurtdışında ikamet edenler için kredi kartı zorunlu değildir.
Aynı havalimanı ya da şehirde çok sayıda firma ile çalışıyoruz. Tüm markalar kendi aralarında rekabet ediyorlar ve bu durum fiyatların doğal olarak düşmesine neden oluyor. Ofis kurmak için ekstra bir para harcamıyoruz. Bu durumda ofis kurma, tabela, kira vb. masrafları üstlenmemiş oluyoruz. Tüm işlemlerinizi internet ya da çağrı merkezimizden gerçekleştirdiğiniz için operasyonel maliyetlerimizi düşürmüş oluyoruz ve haliyle size sunduğumuz fiyatları düşük tutmayı başarabiliyoruz. Havalimanı içindeki ofislerin kira maliyetleri çok yüksek. Bizim kiralama ofislerimizin önemli bir kısmı havalimanlarının dışında bulunuyor. Böylece yüksek kira maliyetleri ile uğraşmayan tedarikçilerimizin bize sağladığı fiyatlar da inanılmaz farklı olabiliyor. Bazen %50’ye varan indirimli araç kiralama imkanlarını bu şekilde sağlıyoruz.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...