Popüler Lokasyonlar

Araç Kiralama

Aramayı Değiştir

Rent a Car Bilgileri

En Düşük Fiyat

Uygun Kiralık Araç Sayısı

En Ucuz Araç Modeli

Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatlar

Tarihi ile Doğu Anadolu'nun en gözde ili olan ve en çok turiste ev sahipliği yapan bu ilimize geldiğiniz ilk andan itibaren  büyüsüne kapılırsınız. İshak Paşa Sarayı burada görmeniz gereken yerlerin başında gelir. Yapılışı 100 Yıl süren bu sarayın ihtişamıyla sizi etkileyeceğine eminiz.Her yıl yüzlerce turistin ilgi odağı haline gelen Nuh'un gemisini görmeden gitmemelisiniz.Türkiye'nin en büyük dağı olan Ağrı Dağı, tırmanılması ne kadar zor olsa da zirvesine çıkmayı başaranları ünlü yapar.Burada hem tırmanış  hem de kayak yapabilirsiniz.Kerem ile Aslı'nın aşkının başladığı yer olduğuna inanılan Keşişin Bahçesini görmek isteyeceğinize eminiz.

Otorento.com, Türkiye’nin araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir.Ağrı'da uygun fiyatlı rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Ağrı'da online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz. Otorento olarak, Ağrı dahil olmak üzere Türkiye’nin 300’den fazla lokasyonunda kaliteli ve yerli araç kiralama tedarikçileri üzerinden hizmet veriyoruz.Araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekiyor. Ort ve üst sınıf araçlar 25 yaşını aşmış olmalısınız. Lüks ve büyük araçlarda yaş sınırı 28’dir.
Evet. En az 2 yıllık ehliyete sahip olmalısınız. Hatta lüks ve büyük araçlar için 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekir.
Evet. En az 2 yıllık ehliyete sahip olmalısınız. Hatta lüks ve büyük araçlar için 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekir.
Araç kiralamak için TC vatandaşlarının ehliyet ve yeterli limite sahip bir kredi kartına sahip olması gerekir. Yurtdışında ikamet edenler için kredi kartı zorunlu değildir.
Aynı havalimanı ya da şehirde çok sayıda firma ile çalışıyoruz. Tüm markalar kendi aralarında rekabet ediyorlar ve bu durum fiyatların doğal olarak düşmesine neden oluyor. Ofis kurmak için ekstra bir para harcamıyoruz. Bu durumda ofis kurma, tabela, kira vb. masrafları üstlenmemiş oluyoruz. Tüm işlemlerinizi internet ya da çağrı merkezimizden gerçekleştirdiğiniz için operasyonel maliyetlerimizi düşürmüş oluyoruz ve haliyle size sunduğumuz fiyatları düşük tutmayı başarabiliyoruz. Havalimanı içindeki ofislerin kira maliyetleri çok yüksek. Bizim kiralama ofislerimizin önemli bir kısmı havalimanlarının dışında bulunuyor. Böylece yüksek kira maliyetleri ile uğraşmayan tedarikçilerimizin bize sağladığı fiyatlar da inanılmaz farklı olabiliyor. Bazen %50’ye varan indirimli araç kiralama imkanlarını bu şekilde sağlıyoruz.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...