Antalya Merkez Araç Kiralama Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Lokasyonun Özet Bilgileri

En Düşük Fiyat:

Müsait Araç Adedi:

En Ucuz Araç Modeli:

Antalya Merkez Araç Kiralama Bilgileri

Antalya, doğa ve tarihin iç içe geçtiği, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti çeken gözde bir tatil şehrimizdir. İster güzel kumsallarında plaj keyfi, ister kıyılarında tekne gezintisi, ister şelalelerinde doyumsuz seyirler, ister kışın kayak keyfi,  ister nehirlerinde heyecanlı anlar yaşamak isteyin Antalya, bütün olanaklarıyla sizi bekliyor. Otorento üzerinden online olarak kiralayacağınız uygun fiyatlı bir araçla Antalya Havaalanı'ndan başlayan güzel  ve dolu dolu bir tatilin sizi beklediğinden emin olabilirsiniz.

Doğal güzellikleri ve antik kentleriyle Antalya'da gezilip görülecek öyle çok sayıda seçenek var ki nerden başlayacağıza karar vermekte zorlanacaksınız. Kaleiçi, Düden Şelalesi, Hadrinanus kapısı, eski Antalya evleri, Kesik Minare, Karaalioğlu Parkı, Termessos Antik Kenti, Karain Mağarası, Ariassos Harabeleri gezilebilecek başlıca yerler arasındadır. 

Antalya, yeryüzü cennetlerinden biridir. Eşsiz doğal plajları, Toros eteklerindeki yaylaları, her daim gülümseyen güneşi, çeşit çeşit meyve ve sebze veren bereketli toprakları ile hayatımızı güzel renklere boyayan bir şehir.  Yerli ve yabancı turistleriyle Türkiyenin misafirhanesidir.  Antalya, Dünyanın dört bir yanından 18 şehirle kardeş olmuş, din,dil,din, milliyet ayrımı olmaksızın insanların kaynaştığı özel bir şehirdir. Antalya Araba Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan aracınızı kiralayıp tarihinin büyüsünü, denizin ferahlığını, yaylaların serinliğini ve evrendeki bin bir çeşit insanla iletişim tecrübesini yaşamak için Antalya kazan siz kepçe gezin. 

Otorento size Antalyayı doyasıya gezmeniz için uygun fiyatlarla kiralık araba seçenekleri sunuyor.