Araç Kiralama Lokasyonları

Araç Kiralama Lokasyonları

Araç Kiralama Ofisleri

Türkiye’nin en geniş araç kiralama ağına sahip Otorento, kurulduğu 2012 Yılından bu yana hizmet verdiği yerlerin sayısını gün geçtikçe artırmaktadır. İlk başta yalnızca İstanbul’da bulunan havalimanlarında başlayan hizmet bugün Türkiye’nin 100’den fazla havalimanı, il merkezi veya ilçe merkezine ulaşmıştır. İstanbul Otogar ve Harem Otogarı gibi otobüs terminallerinde de araç kiralama hizmeti verilmeye başlanmıştır. Ayrıca hızlı trenle seyahatin yaygınlaşması ile birlikte Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı ve Konya Hızlı Tren Garı da hizmet verilen lokasyonlar arasına katılmıştır.

Otorento’nun tedarikçileri aracılığı verdiği hizmetin kalite süreçleri de zaman içerisinde olgunlaştırılmıştır. Tüm lokasyonlarda araçlar müşteriden döner dönmez hijyen kurallarına uygun bir şekilde dezenfekte edilir. Bu sayede bulaşıcı hastalıklarla ilgili önlem almanın yanısıra, aracın içine sinebilecek kokular da önlenmiş olur. Otorento’dan araç kiraladıysanız, aracınızın temiz olarak teslim edileceğini garanti ediyoruz. Muş Havalimanındaki hizmet ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında alacağınız hizmetin benzer kalitede olmasını sağlamaya gayret ediyoruz. Tedarikçilerimiz için düzenlediğimiz çeşitli eğitim programları ile güler yüzlü hizmetin asıl tamamlayıcısının temiz ve dezenfekte edilmiş araçlar olduğunu hatırlatıyoruz. Aynı şekilde gizli müşteri yöntemi ile zaman zaman doğrudan kontrolleri yapıyor ve kaliteli hizmeti sürekli iyileştirmek için çaba gösteriyoruz.

Otorento, Türkiye’nin dört bir tarafında yerel tedarikçiler ile hizmet veren %100 Türkiye sermayeli bir kuruluştur. Kurulduğumuz günden beri tedarikçi seçiminde titiz davrandığımız için hizmet kalitesini tutarlı bir şekilde sürdürebiliyoruz. Müşterilerimizin geri bildirimlerini ciddiye alıyor ve öncelikle müşteri beyanını esas alan bir yaklaşım sergiliyoruz. Kalite seviyesini zaman içerisinde yakalayamayan tedarikçi olması halinde onlarla yollarımızı ayırıyoruz.

Otorento’da kiraladığınız araçların tamamı rent a car kaskolu olup, tüm tedarikçilerde yaptığınız kiralama işlemleri, Otorento güvencesindedir. Otorento hizmet verdiği yerlerde ucuz fiyatlarla kaliteli hizmet alabilmenizi sağlıyoruz.

Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...