Hemen Araç Kiralayın

Otorento icon

Acıbadem Araç Kiralama Bilgileri

Acıbadem Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

Acıbadem Sürüş İpuçları

Acıbadem, Kadıköy ilçesinin en güzel ve sakin semtlerinden biridir. Kadıköy merkezine bu kadar yakın olup, karmaşasından bu kadar uzak kalabilen nadir yerlerdendir. Acıbadem güvenli bir semt olup geceleri rahatlıkla dışarda dolaşılabilir. En büyük caddesi olan Acıbadem Caddesi üzerinde genellikle sabah ve akşam saatlerinde yoğun trafik yaşanır. Ayrıca, Perşembe günü kurulan pazardan dolayı önemli ölçüde trafik oluşur. Her şeye rağmen araç kullanmak için düzgün ve nispeten geniş sayılabilecek yollara ve ara sokaklara sahiptir. Acıbadem'de gündüz ve akşam saatlerinde yemek yemek için çok sayıda iyi restoran bulunur. Bu restoranların bazılarının valeleri araçlarınızı park etmenize yardımcı olur. Ara sokaklarda park edecek yer bulamazsanız İspark ve özel parklardan yararlanabilirsiniz. Örneğin, Çanak Lokantasında yemek için gittiğinizde, tam karşısında bulunan Hukukçular Sitesinin içine girip rahatlıkla ücretsiz park edebilirsiniz.

Acıbadem Caddesinin bitiminde Çamlıca'ya bağlanılan bölümde, Bilfen Çamlıca İlkokulu, Doğa Koleji Çamlıca Kampüsü ve Keystone International School yer alır. Doğa Okullarının tam karşısında İspark otoparkı bulunur. Burada aracınızı park ederek Metrobüs durağından otobüse binip karşıya geçerek Beylikdüzü'ne kadar ulaşmak mümkündür. 

İsmini Acıbadem'dan alan Acıbadem Hastanesi'nin ilk kurulduğu hastane de bu semttedir. Oldukça modern bir hastane olan Acıbadem Hastanesi'nin de ücretli otoparkı bulunmaktadır. Bahçeli evler ve apartmanlardan oluşan Acıbadem, İstanbul'da en çok ikamet edilmek istenen semtlerden biridir. Otorento üzerinden, Acıbadem'de aylık, haftalık veya günlük araç kiralayabilirsiniz. Aracınız vale ile bulunduğunuz yerde ya da Acıbadem Caddesi üzerinde bulunan ortak bir noktada teslim edilir. 

Acıbadem'de otomatik veya manuel, dizel veya benzinli tüm araç seçeneklerini Otorento'da bulabilirsiniz. Araçları karşlılaştırıp istediğiniz aracı online olarak kiralayabilirsiniz. Otorento'ya girip bütün kiralık araba seçeneklerinizi karşılaştırın ve size en uygun arabayı Acıbadem'de teslim alın.

Padişahlar ödüllendirmek istediği kişilere bu bölgede arazi bağışlar, kendileri de av ve eğlence için sık sık gelirmiş. Sizde kendinize bir ödül verin ve Otorento üzerinde Acıbadem araç kiralama seçeneklerinden birini seçip atlayın arabanıza ve Acıbadem'e gelin. Bizans'tan bu yana her metrekaresi her daim kullanılmış bu hatıra yüklü, tarih yüklü semtte rastlayabileceğiniz en eski yapı Khalkedonlardan kalma Kale Burcu'dur. Burç'a Acıbadem caddesi üzerindeki 32. ve 34. yapılar arasında rastlayabilirsiniz.

Acıbadem sokaklarında dört katlı apartmanların arasına dağılmış çok sayıda Osmanlı Köşkü vardır. Çoğu hala ilk günkü görkemini korumaktadır. Hepsinin hikayesi farklı olsa da bahçelerindeki  acıbadem ağaçları hikayelerindeki ortak kahramandır.  Bu güzel köşkleri keşfetmek için kiralık arabanızla Acıbadem sokaklarını turlayabilirsiniz. Sokollu Mehmed Paşa Köşkü, Ahmet Ratıp Paşa Köşkü,  Hünkar İmamı Köşkü rastlayacağınız ünlü köşklerden bazılarıdır.  Osmanlı dönemine ait iki çeşme Ayrılık Çeşmesi ve Baba-Oğul Çeşmesi de köşklerin dönem arkadaşlarıdır. Ayrılık Çeşmesinin adı gurbete gidenlerin buradan yolcu edilmesinden kaynaklanır. Esadpaşa sokağında sizi bekleyen Baba-Oğul Çeşmesi Sultan Abdulmecid’in Kızlar Ağası Tayfur Ağa ile onun manevi oğlu tarafından yaptırılmıştır.

Acıbadem caddesi üzerinde yol boyunca sıralanan kebapçılar, kafeler, butikler her zevke, meraka, damak tadına uygun hizmet verirler. Ünü Türkiye'ye yayılmış ünlü Outlet mağazası Ali, günün her saati tıklım tıklım doludur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bu semtte yer alır. 

Acıbadem Araç Kiralama Firmaları 

Acıbadem Caddesi üzerinde bazı yerel rent a car firmaları bulunur.  Ayrıca, Tepe Nautilius'un hemen yanında Rent Go, Enterprise, Green Motion ve Central Rent a Car'ın şubelerini bulabilirsiniz. 

Acıbadem Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan aracınızı kolayca ve güvenle online araba kiralamanın keyfini çıkarın.

Acıbadem Kiralık Araç Fiyat Listesi

Popüler Lokasyonlar

Sabiha Gökçen Havalimanıİstanbul Havalimanıİzmir HavalimanıAntalya Havalimanı

Yakınlardaki Diğer Ofisler

--------

Ümraniye

Kadiköy

Üsküdar

Harem Otogarı

Acıbadem Araç Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem günlük araç kiralama fiyatı ortalama TL.tutmaktadır.

Acıbadem aylık kiralık araç fiyatı en düşük 0 TL.tutmaktadır.

Acıbadem yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 0 TL.tutmaktadır.

Acıbadem yıllık kiralık araba fiyatları ortalama TL.tutmaktadır.

Otorento icon

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No:246/5 A Blok Göztepe / İstanbul

info@otorento.com.tr

444 30 09

0530 969 36 97

Bir Araç Kirala

Abone Ol

Kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Sosyal Medyada biz :


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Otorento icon

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No:246/5 A Blok Göztepe / İstanbul

info@otorento.com.tr

444 30 09

0530 969 36 97

Abone Ol

Kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Sosyal Medyada biz :

Sosyal Medyada biz :


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti