Ataköy Araç Kiralama: Ucuz Ataköy Rent a Car | Otorento

Ataköy Araç Kiralama

Ataköy Rent a Car Bilgileri

En Ucuz Tarih Aralığı En Düşük Fiyat Müsait Araç Adedi En Ucuz Araç Modeli

Ataköy Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

Ataköy Sürüş İpuçları

Ataköy, Türkiye'de planlanarak yapılmış ilk yerleşim yerlerinden biridir. Mustafa Kemal Atatürk’ten adını alan semt, yeşil alanlarla çevrili yüksek katlı bloklardan kuruludur. Türkiye’nin ilk AVM’si Galleria, seksenli yıllarda, Turgut Özal zamanında Ataköy'de kurulmuş olup o yıllardan beri halkın oldukça ilgisini çekmiştir.

Ataköy Marina Hotel ve Ataköy Sheraton Hotel, Ataköy Galleria’nın hemen yakınında yükselen şık yapılardandır. “Ataköy Marina” en son model yatların demirlediği, pek çok ünlü kafe ve restoran markasını bünyesinde barındıran İstanbul'un popüler mekanlarından biridir. Ataköy Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan, kendinize en uygun seçenekli aracı seçip, ister ev/iş adresinizde, ister kaldığınız otelde ya da Sinan Erdem Spor Salonu gibi merkezi bir yerde teslim alabilirsiniz.

Ataköy Olimpiyat Evi ve hemen yanındaki Sinan Erdem Spor Salonu, Dünya Şampiyonası için yapılmış ve bu standartlarda hizmet veren spor merkezleridir. “Sinan Erdem Spor Salonu” çeşitli büyük konserlere de ev sahipliği yaparak İstanbul halkına neşe dolu saatler yaşatır. Hemen yakınındaki “Ataköy Atletizm Salonu”, 14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonasına ev sahipliği yapacak standartlardadır.

Yeşil çevresi, düzenli yerleşim planı, Atatürk Havalimanına yakınlığı, yat limanı, sınırsız spor olanakları sunan modern tesisleri ile Ataköy, İstanbul'un seçkin semtleri arasında yerini almaktadır. Geniş caddeleri, Florya - Eminönü sahil şeridine hemen erişebilme imkanı ve Bakırköy'e olan yakınlığı sebebiyle Ataköy'de arabayla gezmek ayrı bir zevktir. Bu zevki yaşamanız için araba sahibi olmayı beklemenize gerek yok. Ataköy rent a car seçeneklerinin en uygun fiyatlı olduğu Otorento.com üzerinden ayarlayabileceğiniz kiralık aracınız istediğiniz an, istediğiniz süre ile hizmetinizdedir. Her türlü kiralık araba talebinizde Otorento.com, Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı, cep telefonunuz kadar yakınınızda...

Ataköy Kiralık Araç Fiyat Listesi

Araç Markası Kiralama Fiyatları

Popüler Lokasyonlar

Yakınlardaki Diğer Rent a Car Ofislerimiz

Ataköy Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ataköy günlük araç kiralama fiyatı ortalama 643 TL.tutmaktadır.
Ataköy aylık kiralık araç fiyatı en düşük 16075 TL.tutmaktadır.
Ataköy yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 208975 TL.tutmaktadır.
Ataköy yıllık kiralık araba fiyatları ortalama TL.tutmaktadır.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...