Erzincan Havalimanı Araç Kiralama

+90 530 969 36 97
(Whatsapp Hattı)

Erzincan Havalimanı Rent a Car Bilgileri

En Ucuz Tarih Aralığı En Düşük Fiyat Müsait Araç Adedi En Ucuz Araç Modeli

Erzincan Havalimanı Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

Erzincan Havalimanı Sürüş İpuçları

Erzincan Havalimanı’na indiğinizde kolay ve basit bir şekilde araç kiralama işleminizi gerçekleştirdiğiniz Otorento’dan kiraladığınız araçla Erzincan’ın doğal harikalarını gezip görebilirsiniz. Uçaktan indiğinizde hemen hissedeceğiniz ferah ve temiz hava sizi acıktırır. Yemek için ilk durağınız şehir merkezinde bulunan Erzincan Döner olabilir. Bölgenin en meşhur ürünleri bal, tulum peyniri ve bakır işlemesi olduğu gibi döneri de çok lezzetlidir. Erzincan Havalimanı’ndan kiraladığınız araç ile 10 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Bakır işlemesinden bahsetmişken, yine şehir merkezinde bulunan yer altı bakırcılar çarşısına uğrayarak yörenin el işçiliklerini görebilir, sevdiklerinize hediyelik eşya satın alabilirsiniz. Şehir merkezini turlayıp biraz dinlendikten sonra doğal harikalardan biri olan ve şehre turist olarak gelen misafirlerin en çok ziyaret ettiği Girlevik Şelalasi’ne yolculuğa başlayabilirsiniz.

Havalimanından 31 km’lik bir mesafede olan şelaleye araç ile 35 dakikada varıp muhteşem görüntüye tanık olabilirsiniz. Şırıl şırıl akan şelalenin sesiyle içinizi huzur kaplarken doğasında yürüyüş yapabilir ve etrafındaki restoranlarda akşam yemeğini yiyerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca, Kemaliye ilçesinde bulunan Karanlık Kanyon adıyla bilinen eşsiz doğal güzelliği görmenizde yarar var. Karanlık Kanyon, Munzur Dağları üzerinde Karasu Nehri’nin oluşturduğu kanyondur. Dünyanın her bölgesinden ziyaretçisinin olması ile birlikte ekstrem sporlar ve su sporları ile ilgi odağıdır.

Tarihinin ne kadar eskilere dayandığı bilinmese de birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı bulunan kalıntılardan dolayı bilinir. Birinci derecede deprem kuşağı üzerinde yer aldığından dolayı çok sayıda deprem gören Erzincan, depremlere rağmen dimdik ayakta durmaktadır. Dünya'nın en büyük kanyonlarından olan Karanlık Kanyona ev sahipliği yapmaktadır. Büyüleyici bir görüntü eşliğinde doğa sporu yapabilirsiniz. Birçok hastalığa şifa olan Erzincan ılıcasını da mutlaka ziyaret etmelisiniz. Kadıgölünde yeşilin her tonunu bulabilir ve havasının güzelliği eşliğinde çayınızı yudumlayabilirsiniz. Burada görebileceğiniz çok sayıda tarihi yer olduğunu unutmayınız.

Otorento’dan gideceğiniz bölgenin koşullarına uygun aracı kiralayıp Erzincan şehrinin ve çevresinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu arada kış aylarında Erzincan’da bulunuyorsanız 4x4 SUV araç kiralayıp Ergan Dağı’na çıkarak kayak yapmanızı öneriyoruz. Günlük, haftalık aylık Erzincan Havalimanı araç kiralama hizmetini en iyi fiyatlarla Otorento’da bulabilirsiniz. Güvenle ve kolayca Erzincan oto kiralama hizmeti alın.

Erzincan Havalimanı Araba Kiralama seçeneklerinin en uygun fiyatlarla sunulduğu Otorento.com üzerinden kiralama işleminizi güvenle ve keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Kiralık Araç Fiyat Listesi

Araç Markası Kiralama Fiyatları
Popüler Lokasyonlar

Yakınlardaki Diğer Rent a Car Ofislerimiz

Erzincan Havalimanı Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan Havalimanı günlük araç kiralama fiyatı ortalama 187 TL.tutmaktadır.
Erzincan Havalimanı aylık kiralık araç fiyatı en düşük 4675 TL.tutmaktadır.
Erzincan Havalimanı yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 60775 TL.tutmaktadır.
Kiralayabileceğiniz en popüler ve en uygun Erzincan Havalimanı araç modelleri arasında bulunmaktadır.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...