Hemen Araç Kiralayın

Otorento icon

Küçükçekmece Araç Kiralama Bilgileri

Küçükçekmece Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

Küçükçekmece Sürüş İpuçları

Küçükçekmece, İstanbul’un Avrupa Yakasında, Batısında Avcılar ve Esenyurt, Güneyinde Bakırköy, Doğusunda Bahçelievler, Kuzeyinde ise Başakşehir’in bulunduğu kalabalık ilçelerden biridir. Küçükçekmece Gölünün etrafında bulunur ve göl ile aynı adı taşır. Şehir merkezine 17km uzaklıkta olan Küçükçekmece, Atatürk Havalimanına ise çok yakın bir ilçedir. Ayrıca yoğun bir sanayi bölgesidir. Etrafında 100’den fazla fabrika, ve binlerce sanayi işletmesi bulunur.1998 Yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. E5 Üzerinden gidildiğinde Sefaköy Kavşağı ile başlayan ve Küçükçekmece gölü ile biten bölümün sağ tarafında yer alır. Anadolu’dan ve özellikle Tokat’tan çok fazla göç almıştır. Marmaray Halkalı İstasyonu Küçükçekmece sınırları içerisindedir. Göl ve deniz sahilinin iç içe olması ilginç bir görüntü sunar. Son dönemde hızla gelişen ve büyüyen ilçede 3 farklı üniversite kurulmuştur. Arel Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversiteleri Küçükçekmece sınırları içerisindedir. Bunların yanı sıra Marmaray ve Metrobüs hattının da Küçükçekmece’den geçmesi ulaşım açısından kolaylık sağlayan bir etken olmuştur. Küçükçekmece’de yaşam, merkezdeki diğer ilçelere göre daha ucuzdur.  Yaşam ve konut fiyatları şehir merkezindeki semtlere göre daha makuldür. Genellikle Büyükçekmece ile komşu olduğu ve daha az nüfusa sahip olduğu düşünülür. Hem Büyükçekmece ile komşuluğu yoktur hem de nüfus büyüklüğü olarak karşılaştırılamayacak kadar büyüktür. Sefaköy, Halkalı ve Kanarya başlıca semtleridir. Cennet Mahallesi E5 kenarında olup ulaşım imkanlarına sahip olduğundan yaşamak için daha çok tercih edilir.

Küçükçekmece’de gezebileceğiniz tarih olarak çok eskilere dayanan Yarımburgaz Mağarası bulunur. Bu mağarada yapılan arkeolojik çalışmalar sonucu birçok kalıntılara ulaşılmıştır. Milattan öncelere dayanan Bathonea Antik Kenti, çay bahçesine gidip temiz havası ve sakinliği ile huzur bulacağınız Küçükçekmece gölü, Mehmet Arsay Otomobil Müzesi ve Halkalı Çamlık Piknik Alanı, gezip görebileceğiniz diğer yerler arasındadır.

Küçükçekmece göl kenarında bulunan kafeleri ve çay bahçeleri ile dinlenmeye uygundur. Güneşin göl üzerinden batışı görülmeye değerdir. Küçükçekmece çok sayıda aydın ve yazar yetiştirmiştir. Rıfat Ilgaz da Küçükçekmecelidir. Rıfat Ilgaz’ın yayınlanmış kitapları arasında Küçükçekmece Okyanusu da bulunur. Geçmişte hem göl hem de Deniz’de yüzülebilirken, günümüzde her ikisi de artık tarihte kalmıştır. Denize girmek için Florya ya da Menekşe plajına gidilmesi gerekir. Ancak yeni yapılan bisiklet ve yürüyüş yolları ile spor yapmak için de elverişli imkanlar sunar.

Küçükçekmece Araç Kiralama Firmaları

Arenapark AVM’nin hemen yanında Alkın Rent a  Car, Halkalı Tren İstasyonu civarında İstasyon Rent a Car, Sefaköy’de Ülger, GRS Car, E5 Üzerinde Martı Rent a Car ve Çebiler Rent a Car, Küçükçekmece merkezde ise Troya Rent a Car ve Stone Rent a Car firmaları bulunur. Küçükçekmece kalabalık bir semt olduğu için çok sayıda yerel araç kiralama firması barındırır.

Küçükçekmece’de uygun fiyatlı araç kiralamak için Otorento’yu kullanabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık araçlar kiralayabilir, dilediğiniz yakıt ve viteste araç seçeneklerini Otorento’da bulabilirsiniz. Aracınız vale ile ortak bir noktadan teslim edilir ve geri alınır. Rezervasyonunuzu internet sitemizden veya çağrı merkezimizi arayarak oluşturabilirsiniz.

Küçükçekmece araç kiralama için Otorento’yu kullanabilirsiniz. Otorento’da kolayca günlük, haftalık, aylık ya da yıllık araç kiralayabilirsiniz. Küçükçemece araba kiralama hizmeti aldığınızda aracınız Cennet Mahallesinde, Sefaköy girişinde ya da Küçükçekmece Merkezde vale ile teslim edilir. Otorento Küçükçekmece rent a car seçeneklerini ve fiyatlarını görmeden karar vermeyin. Güvenle ve kolayca aracınızı Otorento web sitesinden kiralayın.

Küçükçekmece Kiralık Araç Fiyat Listesi

Popüler Lokasyonlar

Sabiha Gökçen Havalimanıİstanbul Havalimanıİzmir HavalimanıAntalya Havalimanı

Yakınlardaki Diğer Ofisler

--------

Avcılar

Halkalı

Bahçelievler

Yenibosna

Küçükçekmece Araç Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Küçükçekmece günlük araç kiralama fiyatı ortalama TL.tutmaktadır.

Küçükçekmece aylık kiralık araç fiyatı en düşük 0 TL.tutmaktadır.

Küçükçekmece yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 0 TL.tutmaktadır.

Küçükçekmece yıllık kiralık araba fiyatları ortalama TL.tutmaktadır.

Otorento icon

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No:246/5 A Blok Göztepe / İstanbul

info@otorento.com.tr

444 30 09

Bir Araç Kirala

Güvenilir ve Şeffaf


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Sosyal Medyada biz :


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Otorento icon

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No:246/5 A Blok Göztepe / İstanbul

info@otorento.com.tr

444 30 09

Abone Ol

Kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Sosyal Medyada biz :

Sosyal Medyada biz :


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti