Sancaktepe Araç Kiralama: Sancaktepe Rent a Car | Otorento

Sancaktepe Araç Kiralama

Sancaktepe Rent a Car Bilgileri

En Ucuz Tarih Aralığı En Düşük Fiyat Müsait Araç Adedi En Ucuz Araç Modeli
1.01.2024 07:00:
31.01.2024 07:00
39,93 EUR 5 Opel Corsa

Sancaktepe Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

araç foto
Opel Corsa 1.1.2024 07:00
31.1.2024 07:00
39,93 EUR
araç foto
Ford Tourneo Courier 1.1.2024 07:00
31.1.2024 07:00
41,90 EUR
araç foto
Ford Focus 1.1.2024 07:00
31.1.2024 07:00
41,90 EUR
araç foto
Fiat Fiorino 1.1.2024 07:00
31.1.2024 07:00
41,90 EUR
araç foto
Fiat Doblo 1.1.2024 07:00
31.1.2024 07:00
41,90 EUR

Sancaktepe Sürüş İpuçları

Sancaktepe, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan ve 2008 Yılında kurulan bir ilçedir. Kartal, Maltepe, Ataşehir, Ümraniye ve Çekmeköy'e komşudur. Sarıgazi, Yenidoğan ve Samandıra beldelerinin birleşmesiyle ilçe olmuştur. İlçeye yakın bir zamanda metro getirilmesi planlanmaktadır. Halen Üsküdar Çekmeköy arasında faaliyette olan metronun Sancaktepe’ye kadar uzatılması ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Çok hızlı gelişen bu ilçe, özellikle Anadolu'dan çok fazla göç almıştır. Önceleri Jandarma tarafından güvenliği sağlanan ilçenin 2009 Yılından itibaren kolluk kuvvetleri Polis kontrolüne geçmiştir. İstanbul Anadolu yakasında bulunan semtin en önemli özelliklerinden birisi Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın olmasıdır. Özellikle Doğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç almıştır. Eski bir yerleşim yeri olan Sancaktepe’de bir adet askeri havalimanı ve sahra hastanesi bulunur. Ayrıca, Bizans döneminden kalma bir saray barındırmaktadır. Komşularından Sultanbeyli’ye göre daha modern yapılara sahiptir. Yapılan yatırımlarla daha fazla değerlenen ve nüfusunun her geçen gün artması ile Sancaktepe, hızla gelişmeye devam etmektedir. Bu gelişmelere yapımına devam eden metro hattı da eklenecektir. Aynı zamanda Aydos Ormanı ve Sabiha Gökçen Havalimanına yakınlığı ile bilinen gözde bir ilçedir. Bunların yanı sıra TEM Otoyolu ile de bağlantılıdır ve ulaşılması nispeten kolaydır.

Özellikle dinlenme ve yürüyüş yapma yerlerinin bolca bulunduğu bu ilçede çok fazla tarihi yapı da yer almaktadır. Örneğin, Safa Tepesi, Bizans döneminden kalma Damatris Sarayı, Arap Hekim Camii ve Abdurahman Gazi Türbesi gibi yerleri bünyesinde barındırır. Bunun dışında Sancaktepe sakinlerinin bolca ziyaret ettiği Rings AVM de gezip alışveriş yapmak ideal bir yerdir. 

Sancaktepe’den İstanbul’un merkezine araçla yaklaşık 30 dakikada ulaşılabilir. Sancaktepe’den Kadıköy, Maltepe gibi semtlere belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Ayrıca bazı şehirler arası otobüs firmalarının da Sancaktepe’de durakları bulunmaktadır. Sancaktepe’de bulunan bazı lüks sitelerde yaşayanlarla, semtin diğer sakinleri arasında uçurum bulunmaktadır. Bu sitelerde oturanlar lüks araçları ile seyahat ettikleri için Sancaktepe merkezine genellikle uğramazlar.

Sancaktepe’de yer alan Samandıra ve Sarıgazi birbirinden çok farklı özellikler gösterir. Samandıra, Sultanbeyli sınırında iken Sarıgazi Çekmeköy’le komşudur. Samandıra bölümü oldukça gelişmiş iken, Sarıgazi bölümü genel olarak daha geri kalmıştır. Samandıra’da Belediye tarafından yapılmış olan külliye içinde 72 Bin kitaplık bir kütüphane, müzik stüdyosu ve robotik sınıfları yer almaktadır.

Sancaktepe’de nüfusun artması ile birlikte trafik yoğunluğu son dönemde önemli bir artış göstermiştir. Bağlantı yolları sayesinde TEM’e hızlıca ulaşmak mümkündür. Hala çok sayıda inşaat alanı da yer aldığından trafik zaman zaman bir keşmekeş haline dönüşebilmektedir. Eğitim seviyesinin İstanbul’un diğer semtlerine göre daha düşük olduğu semtte hala kaldırımlara park eden araçlara rastlamak mümkündür.

Sancaktepe’de genellikle gelişmeye devam ettiği için trafik sıkıntısı vardır. Bunun dışında bolca açık ve kapalı geniş otoparkları da bulunmaktadır. Samandıra Otoparkı bu otoparklar arasında yer almaktadır. Sancaktepe’de çok sayıda açık ve kapalı otopark hizmet vermektedir. Ayrıca bu bölgede arazinin genişliğinden dolayı eskiden kurulmuş olan ve araçlarla birlikte tır ve kamyonlara da hizmet eden çok sayıda Yediemin otoparkı da yer alır.

Sancaktepe Araç Kiralama Firmaları

Tosla Rent a Car, Tek Rent a car, Arsima araç kiralama, Sarıgazi rent a car, Es, Canlar oto kiralama gibi çok sayıda yerel rent a car firması bulunur. Büyük firmaların araç kiralama şirketlerine genellikle rastlanmaz.

Sancaktepe'de araba kiralamak Otorento ile çok kolaylaşmıştır. En ucuz fiyat garantisi ve rent a car kaskolu araçlarla güvenle seyahat edebilirsiniz. Sancaktepe merkezinde aracınız teslim edilir. Talep etmeniz halinde aracınız istediğiniz adrese getirilir. Sancaktepe araç kiralama için en geniş seçenekleri Otorento’da bulabilirsiniz. Kolayca aracınızı kiralayıp güvenle seyahat edebilirsiniz. Aylık, haftalık, yıllık veya günlük araç kiralama hizmetini Otorento üzerinden temin edebilirsiniz. Sancaktepe’de online araç kiralama için güvenli hizmet sunan Otorento’yu tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe’ de uygun fiyata ve konforlu araç kiralamak isterseniz Otorento’yu tercih edin. Aylık, haftalık ya da 3 aylık kiralama yapabilirsiniz. Aracınız vale ile ortak bir yerde size teslim edilir. Dilediğiniz araç özelliğini filtreleyebilir ve 2 dakika içerisinde Otorento’dan online olarak kiralama rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Sancaktepe Kiralık Araç Fiyat Listesi

Araç Markası Kiralama Fiyatları
Opel Corsa 39,93
Ford Tourneo Courier 41,90
Ford Focus 41,90
Fiat Fiorino 41,90
Fiat Doblo 41,90

Popüler Lokasyonlar

Yakınlardaki Diğer Rent a Car Ofislerimiz

Sancaktepe Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sancaktepe günlük araç kiralama fiyatı ortalama 1200 TL.tutmaktadır.
Sancaktepe aylık kiralık araç fiyatı en düşük 30000 TL.tutmaktadır.
Sancaktepe yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 390000 TL.tutmaktadır.
Sancaktepe yıllık kiralık araba fiyatları ortalama Opel Corsa, Ford Tourneo Courier, Ford Focus, Fiat Fiorino, Fiat Doblo, TL.tutmaktadır.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...