Sultanahmet Araç Kiralama: Sultanahmet Rent a Car | Otorento

Sultanahmet Araç Kiralama

Sultanahmet Rent a Car Bilgileri

En Ucuz Tarih Aralığı En Düşük Fiyat Müsait Araç Adedi En Ucuz Araç Modeli

Sultanahmet Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

Sultanahmet Sürüş İpuçları

Sultanahmet, İstanbul 'un Avrupa yakasında bulunan Fatih ilçesinin mahallesidir. Sultanahmet, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı ve Sultanahmet Camisi ile tarihin izlerini taşımaktadır. Türkiye’de turistlerin en fazla ziyaret ettiği yerlerin başında gelir. Eski İstanbul olarak da bilinen bu bölgede yalnızca turistlere hizmet eden çok sayıda otel, pansiyon, lokanta ve eğlence yeri bulunur. İstanbul'un en önemli meydanlarından biri olan Sultanahmet Meydanına geldiğinizde buranın, turistlerin ilgi odağı haline geldiğini göreceksiniz. Eğer Sultanahmet’te iseniz, burada tarihin kokusunu alırken, meşhur Kapalıçarşı’da dolaşmadan ve meşhur köftecisinden köfte yemeden gitmemenizi öneririz.

Sultanahmet’e ulaşım son dönemde çok kolaylaşmıştır. Sirkeci’de bulunan Marmaray aracılığı ile İstanbul’un her yerine ulaşmak mümkündür. Ayrıca Eminönü’nden başlayan tramvay hattı, Sultanahmet’in tam merkezinden geçer. 5 dakika içinde kendinizi Sultanahmet’te bulabilirsiniz. Park yeri bulmak genellikle büyük bir sorun olarak karşımıza çıkar. Ayrıca, trafiği de dikkate aldığımızda Sultanahmet’te en iyi ulaşım seçeneğinin araç olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.  

Sultanahmet Araç Kiralama Firmaları

Sultanahmet’te ofisten doğrudan araç kiralamak genellikle pahalıdır. Bu semtte çok sayıda küçük rent a car şirketi bulunur. Turistlere kiralama işlemi yaptıkları için ve genellikle şoförlü araç kiraladıkları için yerli müşterilere hitap etmez. Otorento, Sultanahmet araç kiralama ihtiyacınızı online olarak çok ucuz fiyatlarla karşılamanıza yardımcı olur. Kiraladığınız araç vale ile bulunduğunuz adrese teslim edilir. Sultanahmet’te araç kiralamanın en iyi ve en güvenli yolu Otorento’da bulunur.

Sultanahmet Kiralık Araç Fiyat Listesi

Araç Markası Kiralama Fiyatları

Popüler Lokasyonlar

Yakınlardaki Diğer Rent a Car Ofislerimiz

Sultanahmet Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sultanahmet günlük araç kiralama fiyatı ortalama 370 TL.tutmaktadır.
Sultanahmet aylık kiralık araç fiyatı en düşük 9250 TL.tutmaktadır.
Sultanahmet yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 120250 TL.tutmaktadır.
Sultanahmet yıllık kiralık araba fiyatları ortalama TL.tutmaktadır.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...