Ürgüp Araç Kiralama: Ucuz Ürgüp Rent a Car | Otorento

Ürgüp Araç Kiralama

Ürgüp Rent a Car Bilgileri

En Ucuz Tarih Aralığı En Düşük Fiyat Müsait Araç Adedi En Ucuz Araç Modeli

Ürgüp Kiralık Oto Marka ve Modelleri

Kendine En Uygun Arabayi Bul ve Kirala

Ürgüp Sürüş İpuçları

Ürgüp, Nevşehir’in tarihi peribacaları ile ünlü ilçesidir. Kış döneminde yaklaşık 35.000 nüfusa sahiptir. Yaz döneminde ise yerli ve yabancı ziyaretçilerle birlikte nüfusu yüz binin üzerine çıkmaktadır. Türkiye’nin ve Dünya’nın doğal ve kültürel mirasına ev sahipliği yapar. Bölgenin turistik ve şirin bir ilçesidir. Ürgüp’te gezilecek ve görülecek yerlerle birlikte yörenin el işi toprak işlemesinden yapılan el sanatları da çok meşhurdur. Yörede, peri bacalarının görkemini yaşatan çok sayıda butik otel yer alır. Butik otellerin her bir odası genellikle birbirinden farklı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu otellerden birinde kalmak ölmeden önce yapılacaklar listelerinin çoğuna girecek kadar ilginçtir.

Ürgüp, Nevşehir merkezine 20 km, Nevşehir Havalimanı ve Kayseri Havalimanı’na 80 km. uzaklıktadır. Bölgenin Nevşehir’den sonra en büyük yerleşim yeridir. 3 Güzeller adı verilen bölgede her yıl yaklaşık 2 milyon kişi fotoğraf çektiriyor. Kapadokya bölgesinde yer alan ve kayaların oyulması ile yapılan taş evlere Ürgüp merkezinde de rastlamak mümkün. Ayrıca, bölgenin yeme içme kültürünü yaşatan lokantalarda leziz yemekler yiyebilirsiniz. Bahar ve yaz aylarında gece hayatı da oldukça renkli bir hale dönüşüyor. Televizyonlarda herkesin beğenisini kazanan Asmalı Konak dizisinin çekildiği Mustafapaşa bölgesi ve orada bulunan çok sayıda Şapel ve konak görülmeye değer.  

Ürgüp’e gelmişken buradaki vadileri de mutlaka görmek gerekir. Bu vadiler arasında Kızılçukur Vadisi ve Gomeda Üzengi Vadisi en başta gelenleridir.

Ürgüp’e ulaşmak için Nevşehir veya Kayseri Havalimanını kullanarak ulaşabilirsiniz. Ya da otobüsle seyahat edecekseniz Ürgüp Belediyesi’nin hemen yanında bulunan Otogar’a şehirler arası otobüsleri kullanarak ulaşabilirsiniz.

Aracınızı park etmek için çok sayıda otopark seçeneği de bulunmaktadır. Şehir merkezinde yer alan Kardeşler otoparkı ya da Cıngıllı sokakta yer alan otoparkı kullanabilirsiniz.

Ürgüp’te araç kiralamak için en iyi seçenekleri sunan Otorento’dan uygun fiyatlara araba kiralayıp bu güzel ve görülmeye değer bölgeyi keyifle keşfedebilirsiniz. İsterseniz dizel veya benzinli, otomatik veya manuel, ya da 7 kişilik araç seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ürgüp Araç Kiralama Firmaları

Ürgüp’te yerel araç kiralama firmalarının sayısı oldukça fazladır. Enterprise ve Europcar gibi büyük firmaların yanında, irili ufaklı çok sayıda rent a car şirketinden de yararlanabilirsiniz. Bunlar arasında Carmobil, Sarıkaya ve Efe rent a car sayılabilir.

Araç kiralama işleminizi online yaparak zamandan ve paradan tasarruf etmek için Otorento’nı web sitesi ve mobil uygulamalarından yararlanabilirsiniz.  

Ürgüp Kiralık Araç Fiyat Listesi

Araç Markası Kiralama Fiyatları

Popüler Lokasyonlar

Yakınlardaki Diğer Rent a Car Ofislerimiz

Ürgüp Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ürgüp günlük araç kiralama fiyatı ortalama 1100 TL.tutmaktadır.
Ürgüp aylık kiralık araç fiyatı en düşük 27500 TL.tutmaktadır.
Ürgüp yıllık kiralık araba fiyatları ortalama 357500 TL.tutmaktadır.
Ürgüp yıllık kiralık araba fiyatları ortalama TL.tutmaktadır.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...