Ana sayfa Turizm Haberleri Egede Kiralık Araç İmkanları

Egede Kiralık Araç İmkanları

287
0

Egeid karasının tarihi çöküntüsüyle oluşmuş, Akdeniz’in Marmara’ya uzanan kısmı, Ege denizinin doğu yakası tümüyle bizim cennet sahillerimizi ve dağlar arasındaki geniş yerleşimlerimizi oluşturuyor. Gerek turistik amaçlı, gerek iş ve eğitim amaçlı seyahatlerde de bölge dışından en çok misafiri ağırlayan Ege bölgesinde kuzeyden güneye ya da bölgesel olarak kısım kısım seyahat etmek çok zevkli.

Gençlik yıllarımızda şöyle Ege’den Akdeniz’e inmek, kıyı kıyı Ege turu yapmak her gencin hayallerini süslerken, bunun için günümüz ikliminin en müsait olduğu zamanlardan biri de sonbahar. Aynı şekilde ilkbahar aylarında da farklı bir keyif sunan Ege’de araçla seyahat fikri, yazın da oldukça popüler.

Türkiye’nin en batı bölgesi; Ege’de kiralık araçla Ege turu yapmak için en popüler noktalardan biri bölgenin en büyük şehri İzmir. Dışarıdan uçakla gelinecek kentteki fırsatlar için İzmir havalimanı araç kiralama opsiyonlarımızı ilgili sayfamızdan incelemeniz mümkün. İzmir’den Güney’e Antalya’ya kadar ya da içlere Ankara’ya kadar alternatif rotalar keşfetmek mümkün. Elbette İzmir’den Çanakkale veya içerler üzeri İstanbul da en gözde rotalardan. Ayvalık üstü zeytinyağı keyfi şahane olacaktır.

İç Ege’nin en büyük kentlerinden Denizli ise tekstil başta olmak üzere çeşitli sanayi ve iş kolları ile üniversitesi kadar, Pamukkale, Akropolis ve sayısız antik kentleriyle ve Güney Şarap Bağları ile anılıyor. Çardak havalimanı araç kiralama seçenekleri için şu sayfayı inceleyebilirsiniz; tıklayınız: Denizli Havalimanı kiralık araç teklifleri.

Araçla Ege turu yapmak için, koy koy; kıyı kıyı; kent kent Ege illerini ve Egede gezilecek yerleri incelemek için internetin tüm bilgi birikimi, seyahat siteleri, gezi blogları ve birçok akıllı telefon uygulaması sizlere rotadan, konaklamaya, ulaşımdan, yeme içmeye çeşitli bilgileri sunacaktır. İnternetin gezi hazinesinin yanı sıra, ulaşım ihtiyaçlarınız için en uygun fiyatla araç kiralama fırsatları Otorento.com.tr’de.

Ege’nin en kuzey noktalarından Çanakkale’den başlayacak rotalar için, isterseniz İstanbul, Bursa gibi illerden bu tarafa doğru direksiyon kırabilir, isterseniz Çanakkale Havalimanı araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için size bir Çanakkale uçak bileti yeterlidir. Devamında, havalimanında iner inmez, Türkiye’nin onlarca noktasında olduğu gibi Otorento’dan edindiğiniz, zevkinize ve bütçenize göre en uygun kiralık otomobiliniz, uçaktan iner inmez, havalimanında sizi bekliyor olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here