En İyi Araç Kiralama Fiyatları

Bahar aylarının gelmesi ve yaz tatili planlarının da şekillenmesiyle birlikte, kısa ve uzun tatil hayalleri kurulmaya başlandı. 2018’de 3 günlük Ramazan Bayramı, 9 günlük Kurban Bayramı, baharın mis gibi havasında hafta sonu kaçamakları, kısa veya uzun yaz tatili ve seçim dönemi gibi sebeplerle sık sık seyahat gerçekleştirilecek. 

Bu dönemde de her zamankinden biraz daha yüksek talepte kiralık araç ihtiyacı doğuyor olacak. En uygun araç kiralama seçenekleri için en iyi kiralık araç modelleriyle hizmet veren firmalar arasından tüm özellikleri ve en ucuz kiralık araç seçeneklerini senelerdir müşterilerine sunan Otorento’nun farkı bir kez daha öne çıkacak. 

İsterseniz oturduğunuz şehirde ve bu şehrin kara yoluyla gidilen civar kentlerinde, isterseniz uçakla başlatacağınız seyahati, indiğiniz havalimanından araç kiralama tercihinde bulunarak evdeki konforla gezmek istediğiniz uzaklarda tüm rent a car ihtiyaçlarınız için çözüm tek: Otorento. 

Otorento, bünyesindeki onlarca araç seçeneğini, en uygun maliyetler, tam kasko güvencesi, erişilebilir müşteri hizmetleri çözümleri, güler yüzlü çalışanları ile sizlere sunuyor. Türkiye’nin onlarca şehrinde, birçok havalimanında, yüzlerce yerleşim merkezinde araç teslim alma fırsatını, tek bir adresten 7/24 online olarak çözüyor. Bilgisayardan, cep telefonundan, tabletten; yani internete bağlandığınız her cihazdan kullanım kolaylığı ile Otorento.com.tr’yi kullanmak ve internetten araç kiralamak birkaç tıkla mümkün. 

Kullanışlı ara yüzü ve yılların online araç kiralama deneyimi ile sizlere hizmet veren Otorento’da; günlük, birkaç günlük, haftalık veya uzun dönemli araç kiralaması yapmak mümkün. Siz yeter ki isteklerinizi belirleyin, otomobilinizin modelini seçin, yakıt türü ve vites modunu keyfinize bırakın, gerisi bizim işimiz. Aracınız belirttiğiniz saatte ve yerde size teslim edilecek. 

Bu bahar ve yaz aylarında gidebileceğiniz turizm bölgelerimizden birkaçından, örnek araç kiralama fiyatları için şu seçeneklere bakabilirsiniz:

Yetmedi mi, gitmek istediğiniz şehri veya bulunduğunuz yerdeki alternatifleri görmek için arama butonuna ilgili destinasyonu yazın, tarihinizi belirleyin; Otorento size en iyi fırsatları sunsun. 

Unutmayın; Otorento’nun sabit maliyetleri düşük, Türkiye’nin her yerinde büyük büyük ofisleri, televizyon reklamları, yüzlerce çalışanı, gereksiz harcamaları yok. Onun yerine; bu büyük maliyet avantajıyla siz misafirlerine sunduğu en iyi fiyat avantajı var. En uygun kiralık aracı sunma arzusu var, bunun için çalışan kocaman bir merkez ofisi ve çalışanları var. Size en iyi taşıtı sunmaya çalışan partnerleri var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir