Türkiye’nin En Ucuz Online Araç Kiralama Platformu

Genel Müdür’ün Mesajı


Otorento’nun kuruluş amacı ucuz ve güvenli araç kiralama işlemini hem web üzerinden hem de mobil uygulamalardan kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi sağlamaktır.


Bu konuda Türkiye’nin ilk kuruluşu ve pazar lideridir. 2012 Yılında Dr. Kadir KIRMIZI tarafından kurulmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Dr. Kırmızı, 10 yılı aşın bir süre Yeditepe Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak MBA öğrencilerine Innovasyon, Teknoloji Yönetimi, Girişimcilik ve Bilgi Yönetimi alanlarında dersler vermiştir. Dr. Kadir KIRMIZI aynı zamanda Türkiye'nin en büyük uçak bileti platformu Turna.com'un kurucusudur. 


Otorento’nun iş modelinde, maliyetlerin düşük tutulması sayesinde ucuz fiyatlarla araç kiralama hizmeti herkese ulaştırılabilmektedir. Çok sayıda kiralama firması ile çalışılarak hem fiyat hem de hizmet rekabeti sağlanır. Bu sayede hem ucuz fiyat garantisi sunabiliyoruz hem de hizmet kalitesini sürekli yüksek tutabiliyoruz. Müşterilerimizin geri bildirimlerini kullanarak tedarikçilerin hizmetlerini puanlıyoruz. Bu sayede belirli bir hizmet kalitesinin garantili bir şekilde sunulmasını sağlamış oluyoruz.


Otorento’da araç çeşitliliği açısından da sorun yaşamazsınız. Aynı lokasyonda yüzden farklı araç çeşidi sunduğumuz oluyor. Bunun en önemli nedeni farklı tedarikçilerin farklı araçlarla hizmet vermesidir. Tüm seçenekleri bir araya getirdiğimiz için hepsini ayrı ayrı sormanıza gerek bırakmamış oluyoruz. Kiralama işleminizi son günlere bırakmayıp, erken rezervasyon yaptığınız takdirde araç çeşitliliğinden daha fazla yararlanırsınız ve az bulunan araçları kiralayabilme imkanına kavuşursunuz.


Güvenli araç kiralamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle yalnızca referansla ve çeşitli kontrollerden ve ön testlerden geçirdiğimiz tedarikçileri sistemimize dahil ediyoruz. Bu sayede sadece güvenilir firmaların bir araya getirildiği bir platform oluşturabildik. Araçların bakımlı ve sigortalı olmasını temin ediyoruz. Hiç bir şekilde ek ücret gibi sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.


Keyifli bir araç kiralama deneyimi yaşamanız için tüm ekibimle birlikte sürekli çalışıyoruz. Tüm destek ihtiyaçlarınız için 24 saat hizmet veriyoruz.


En büyük reklamın sunduğumuz hizmetin kalitesi olduğunun farkındayız. Yeni müşterilerimizin çok büyük bir bölümü hizmet verdiğimiz müşterilerimizin tavsiyesi ile geldiğini belirtiyor. Bizim en büyük gurur kaynağımız verdiğimiz hizmetten müşterilerimizin memnun kalması ve sürekli kiralamalarını gönül rahatlığı ile Otorento’dan yapmaya devam etmesidir.

Bizi mutlaka deneyin, memnun kalacağınıza ve çevrenize de tavsiye edeceğinize eminim.


Saygılarımla,
Şehnaz KIRMIZI 

Otorento Genel Müdürü


İşleminiz Yapılıyor...