Türkiye’nin En Ucuz Online Araç Kiralama Platformu

Popüler Lokasyonlar

Türkiye’nin En Ucuz Online Araç Kiralama Platformu

 

Genel Müdür’ün Mesajı

 

Otorento’nun kuruluş amacı ucuz ve güvenli araç kiralama işlemini hem web üzerinden hem de mobil uygulamalardan kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi saglamaktir.

 

Bu konuda Türkiyenin ilk kuruluşudur. 2012 Yilinda Dr. Kadir KIRMIZI tarafindan kurulmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisligi mezunu olan Dr. KIRMIZI, Halen Bahçeşehir Üniversitesinde Öğretim Görevlisidir. Dr. Kadir KIRMIZI aynı zamanda Türkiyenin uçak bileti platformu Turna.com kurucusu ve genel müdürüdür. 

 

Otorento’nun iş modelinde, maliyetlerin düşük tutulması sayesinde ucuz fiyatlarla araç kiralama hizmeti herkese ulaştırılabilmektedir. Çok sayıda kiralama firması ile çalışılarak hem fiyat hem de hizmet rekabeti sağlanır. Bu sayede hem ucuz fiyat garantisi sunabiliyoruz hem de hizmet kalitesini sürekli yüksek tutabiliyoruz. Müşterilerimizin geri bildirimlerini kullanarak tedarikçilerin hizmetlerini puanlıyoruz. Bu sayede belirli bir hizmet kalitesinin garantili bir sekilde sunulmasını sağlamış oluyoruz.

 

Otorento, araç çeşitliliği açısından da çok zengin seçenekler barındırır. Aynı lokasyonda yüzden farklı araç çeşidi sunduğumuz oluyor. Bunun en önemli nedeni farklı tedarikçilerin farklı araçlarla hizmet vermesidir. Tüm seçenekleri bir araya getirdiğimiz için hepsini ayrı ayrı sormanıza gerek bırakmamiş oluyoruz. Kiralama işleminizi son günlere bırakmayıp, erken rezervasyon yaptığınız takdirde araç çeşitliliğinden daha fazla yararlanırsınız ve az bulunan araçları kiralayabilme imkanına kavuşursunuz.

 

Güvenli araç kiralamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle yalnızca referansla ve çeşitli kontrollerden ve ön testlerden geçirdiğimiz tedarikçileri sistemimize dahil ediyoruz. Bu sayede sadece güvenilir firmalarin bir araya getirildiği bir platform oluşturduk. Araçların bakımlı ve sigortalı olmasını temin ediyoruz. Hiç bir şekilde ek ücret gibi sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

 

Keyifli bir araç kiralama deneyimi yasamanız için tüm ekibimle birlikte sürekli çalışıyoruz. Tüm destek ihtiyaçlarınız için 24 saat hizmet veriyoruz.

 

En büyük reklamin sundugumuz hizmetin kalitesi olduğunun farkındayız. Yeni müsterilerimizin çok büyük bir bölümü diğer müşterilerimizin tavsiyesi ile geldiğini belirtiyor. Bizim en büyük gurur kaynağımız verdiğimiz hizmetten müşterilerimizin memnun kalması ve sürekli kiralamalarını gönül rahatlığı ile Otorento üzerinden yapmaya devam etmesidir.

 

Bizi mutlaka deneyin, memnun kalacağiınıza ve çevrenize de tavsiye edeceğinize eminim.


Saygılarımla,
Şehnaz KIRMIZI 

Otorento Genel Müdürü

Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Sti.

Fahrettin Kerim Gökay Cad.

Pembe Köşk Apt. No: 246/5 A Blok

Göztepe / Istanbul

Telefon : +90 444 30 09

Telefon : +90 212 386 55 12 || +90 216 386 51 56

Telefon : +90 212 386 57 54 || +90 216 386 50 94

Faks : +90 216 478 35 48

E-Posta : info@otorento.com

Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...