Kadıköy Araç Kiralama, Ucuz Kadıköy Kiralık Araba Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Lokasyonun Özet Bilgileri

En Düşük Fiyat:

Müsait Araç Adedi:

En Ucuz Araç Modeli:

Kadıköy Araç Kiralama, Ucuz Kadıköy Kiralık Araba Bilgileri

Kadıköy'de araba kiralamanın en kolay, en güvenilir, en uygun ve en bol seçenekli yolu Otorento’dan geçiyor.

Havanızın değişmesini ve ruhunuza bir ferahlık girmesini istiyorsanız sizi Kadıköy'ü keşfetmeye davet ediyoruz. İstanbulun neresinde olursanız olun Otorento üzerinden kiralayacağınız aracınızla ister arabalı vapurla ister çevre yollarından Kadıköy'e gelerek tarihte antik Khalkedon yerleşimi olan bu toprakları günümüzün hızı ve coşkusu içinde yaşayın. Haydarpaşa Garı, Haydarpaşa Lisesi, Selimiye Kışlası gibi ihtişamlı tarihi eserleri seyre dalın. Araba kiralayarak Kadıköy Altıyola doğru yol alın meşhur Boğa heykelinin önünde bir fotoğraf çektirin. Fransızların gücünü Almanlara temsilen göstermek üzere yapılan bu heykelin Alman galibiyeti neticesinde Almanlar tarafından zaptedilmiş, daha sonra 1.Dünya Savaşı sırasında Alman İmparatoru II. Wilhelm tarafından Başkomutan Vekili Enver Paşaya hediye edilmiş olduğunu öğrenin.

Boğa Heykelinden Moda caddesine kadar uzanan Bahariye Caddesi günün her saati canlı ve kalabalık olduğu gibi bu caddeye açılan sokaklar da birbirinden özgündür. Kimi çeşitli sanatçıların her türlü eserini sergilediği bir sanat festivali görüntüsündeyken diğeri adeta kahvaltıcılar sokağı olmuş bir diğeri beyaz eşya esnafıyla dolmuştur. Keşfetmesi size kalmış. Bu sokaklardan herhangi birinden sahile doğru inmeye kalkarsanız Balıkçılar Çarşısının naralarını duymaya başlarsınız. Balıkçı, manav, şarküteri, turşucu derken kendinizi bir renk cümbüşünün bir müzik festivalinin içinde bulursunuz. Biraz sakinliğe ihtiyaç duyduysanız sokağın içindeki Yanyalı Fehmi Lokantasına dalın arka tarafındaki sakin bahçesinde Türk tencere mutfağının şaheserlerini tadın. Kadıköy Çarşının küçük meydanında yer alan Ayia Efimia Rum Ortodoks Kilisesini de muhakkak görmelisiniz. Hemen yakınındaki Osmanağa Camiinin tarihi 1605 yılına kadar uzanır hatırlatalım. Şöyle sahile doğru bırakın kendinizi denize nazır bir çay için.  Sahildeki Türk Balonuna binip İstanbul’u tepeden seyretmek isteyip istemediğinizi bilemeyiz ama Otorento üzerinden araba kiraladığınızda Kadıköy'le yetinmeyip daha nice günler İstanbul’u keşfe çıkacağınıza eminiz. 

Kadıköy Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan aracınızı en uygun fiyatlarla hemen kiralayın ve keşfe başlayın.