Popüler Lokasyonlar

Araç Kiralama

Aramayı Değiştir

Rent a Car Bilgileri

En Düşük Fiyat

Uygun Kiralık Araç Sayısı

En Ucuz Araç Modeli

Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatlar

Isparta, yaklaşık 230.000'lik nüfusu ile Akdeniz bölgesinin en önemli kentlerinden biridir. Ispartanın en ünlü ürünü gül ve gül'den elde edilen esanslar ve yağlardır. Gül yetiştiriciliği ile yalnızca Türkiye'de değil, Dünyaca meşhurdur. Akdeniz iklimi ile karasal iklim arasında bir geçiş iklimine sahip olan Isparta göller bölgesinde bulunur. Son dönemde açılan Süleyman Demirel Üniversitesi ile birlikte ilde genç nüfus da çoğalmıştır. Başbakan ve Cumhurbaşkanı olan Süleyman Demirel, Isparta Havalimanı da dahil olmak üzere bir çok tesise ismi verilen kişidir. Süleyman Demirel Havalimanı Araç Kiralama konusunda en ucuz fiyatlar Otorento'da bulunur. Kiraladığınız araç havalimanı çıkışında size teslim edilir. Araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekiyor. Ort ve üst sınıf araçlar 25 yaşını aşmış olmalısınız. Lüks ve büyük araçlarda yaş sınırı 28’dir.
Evet. En az 2 yıllık ehliyete sahip olmalısınız. Hatta lüks ve büyük araçlar için 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekir.
Evet. En az 2 yıllık ehliyete sahip olmalısınız. Hatta lüks ve büyük araçlar için 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekir.
Araç kiralamak için TC vatandaşlarının ehliyet ve yeterli limite sahip bir kredi kartına sahip olması gerekir. Yurtdışında ikamet edenler için kredi kartı zorunlu değildir.
Aynı havalimanı ya da şehirde çok sayıda firma ile çalışıyoruz. Tüm markalar kendi aralarında rekabet ediyorlar ve bu durum fiyatların doğal olarak düşmesine neden oluyor. Ofis kurmak için ekstra bir para harcamıyoruz. Bu durumda ofis kurma, tabela, kira vb. masrafları üstlenmemiş oluyoruz. Tüm işlemlerinizi internet ya da çağrı merkezimizden gerçekleştirdiğiniz için operasyonel maliyetlerimizi düşürmüş oluyoruz ve haliyle size sunduğumuz fiyatları düşük tutmayı başarabiliyoruz. Havalimanı içindeki ofislerin kira maliyetleri çok yüksek. Bizim kiralama ofislerimizin önemli bir kısmı havalimanlarının dışında bulunuyor. Böylece yüksek kira maliyetleri ile uğraşmayan tedarikçilerimizin bize sağladığı fiyatlar da inanılmaz farklı olabiliyor. Bazen %50’ye varan indirimli araç kiralama imkanlarını bu şekilde sağlıyoruz.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...