Yıllık Araç Kiralama, Yıllık Kiralık Araba Fiyatları

Yıllık Araç Kiralama

Yıllık Kiralık Araç Kampanyaları

Ucuz yıllık araç kiralama kampanyalarını hemen yakala.

araç foto
Trabzon Merkez Fiat Fiorino 1.12.2023 04:00
30.11.2024 04:00
13953,18 EUR
araç foto
Konak Fiat Egea 1.12.2023 07:00
30.11.2024 07:00
18873,71 EUR
araç foto
Konak Renault Symbol 1.12.2023 07:00
30.11.2024 07:00
18873,71 EUR
Yıllık Rent a Car Nasıl ve Neden Yapılır

Kurumlar ve bireyler tarafından son dönemde avantajlı olması dolayısıyla yıllık araç kiralama tercih edilmeye başlanmıştır. Yıllık araba kiralama işlemlerinde, arabanın bakımı, kaskosu gibi işlemler kiralama firması tarafından üstlenilir.  Şirketler için yıllık araç kiralama hizmeti almak vergi avantajları da sunduğu için çok popüler hale gelmiştir. Ucuz yıllık oto kiralama fiyatları bulmak için araç kiralama şirketleri arasında karşılaştırma yapmak gerekir. Uzun dönem araç kiralama işlemlerinde genellikle aylık araç kiralama veya günlük araç kiralama hizmetlerine göre daha uygun fiyatlar bulabilmeniz mümkündür.

Bireysel yıllık araç kiralama yapmak için de Otorento’yu tercih edebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı kişisel yıllık rent a car hizmeti alabilir hem de full kaskolu ve sınırsız kilometre gibi avantajları yakalayabilirsiniz. Yıllık dizel, benzinli, manuel veya otomatik araç kiralamak için ehliyet ve kredi kartınızın olması yeterlidir. Kiralama ücretinizi tek seferde değil, aydan aya yapabilirsiniz. Ödeme yapmak istemediğiniz aylarda kiralamaya ara verebilir, daha sonra uygun olduğunuzda aracı kiralamaya devam edebilirsiniz. Bazı şirketler yaz döneminde 3 aylık bir süre için aracı iade edip daha uygun fiyatlarla yıllık araç kiralama yapabilmektedir.

Yıllık araç kiralama için en iyi fiyatları ve en iyi firmaları karşılaştırma fırsatını Otorento’da bulabilirsiniz.

Yıllık Kiralık Araba Fiyatları
Araç Markası Kiralama Ofisi Kiralama Fiyatları
Fiat FiorinoTrabzon Merkez 13953,18
Fiat EgeaKonak 18873,71
Renault SymbolKonak 18873,71
Yıllık Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Yıllık Araç Kiralama fiyatı 419293 TL'dir.
En uygun fiyatlı yerler: Trabzon Merkez, Konak
En ucuz Yıllık Araç Kiralama marka ve modelleri: Fiat Fiorino, Fiat Egea, Renault Symbol
Otorento olarak aynı havalimanı ya da şehirde çok sayıda firma ile çalışıyoruz. Tüm markalar kendi aralarında rekabet ediyorlar ve bu durum fiyatların doğal olarak düşmesine neden oluyor. Ofis kurmak için ekstra bir para harcamıyoruz. Bu durumda ofis kurma, tabela, kira vb.masrafları üstlenmemiş oluyoruz. Tüm işlemlerinizi internet ya da çağrı merkezimizden gerçekleştirdiğiniz için operasyonel maliyetlerimizi düşürmüş oluyoruz ve haliyle size sunduğumuz fiyatları düşük tutmayı başarabiliyoruz. Havalimanı içindeki ofislerin kira maliyetleri çok yüksek. Bizim kiralama ofislerimizin önemli bir kısmı havalimanlarının dışında bulunuyor. Böylece yüksek kira maliyetleri ile uğraşmayan tedarikçilerimizin bize sağladığı fiyatlar da inanılmaz farklı olabiliyor. Bazen % 50’ye varan indirimli araç kiralama imkanlarını bu şekilde sağlıyoruz.
Yükleme İkonu
İşleminiz Yapılıyor...