Otorento icon

Hemen Araç Kiralayın

Uzun Dönem Araç Kiralama Fırsatları

Yıllık Kiralık Araç Bul

Yıllık Kiralık Araç Kampanyaları

Ucuz yıllık araç kiralama kampanyalarını hemen yakala.

Fiat Egea
Adana Havalimanı (ADA) Fiat Egea

15.05.2024 07:00

15.05.2025 07:00

402584 TL

Fiat Egea
Adana Havalimanı (ADA) Fiat Egea

15.05.2024 07:00

15.05.2025 07:00

402584 TL

Fiat Fiorino
Adana Havalimanı (ADA) Fiat Fiorino

15.05.2024 07:00

15.05.2025 07:00

402584 TL

Ford Tourneo Courier
Adana Havalimanı (ADA) Ford Tourneo Courier

15.05.2024 07:00

15.05.2025 07:00

402584 TL

Fiat Egea
Gaziantep Havalimanı (GZT) Fiat Egea

04.06.2024 12:00

04.06.2025 07:00

730000 TL

Kia Picanto
Pendik Kia Picanto

20.05.2024 07:00

20.05.2025 07:00

1026015 TL

Otorento Yıllık (Uzun Dönem) Araç Kiralama

Yıllık araç kiralama hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için giderek daha fazla popülerlik kazanan bir hizmetimizdir. Bu uzun dönem kiralama hizmetimizin tercih edilmesinin ise birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Yıllık kiralamalarda aracın kasko ve bakım işlemleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz, aynı zamanda sınırsız kilometre avantajından da yararlanırsınız. Yıllık rent a car, esnek ödeme planları ile daima ekonomik bir seçenektir ve işletmeniz için vergi indirimlerinden yararlanma imkanı sunar.


Ucuz ve uygun fiyatlı yıllık araba kiralama yapmak için araç kiralama şirketleri arasında karşılaştırma yapmanız gerekir. Otorento olarak, bu süreçte doğru araştırma ve karşılaştırmayı yapabilmeniz için çeşitli araç seçenekleri sunuyoruz. İnternet sitemizi kullanarak, ihtiyaçlarınıza en uygun aracı bulabilir ve güvenle kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sorularınız için kiralama öncesinde ve sonrasında her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 Neden Yıllık Araç Kiralama Yapmalısınız? Avantajları Nelerdir? 


  • Cazip Fiyatlar: Yıllık araç kiralama, özellikle günlük veya aylık kiralamaya göre daha ekonomik bir seçenektir. Otorento'dan yıllık kiralama yapmayı tercih eden müşterilerimize cazip fiyatlar sunmanın yanı sıra ek indirimler ve özel kampanyalar da sağlıyoruz.

  • Öngörülebilir Maliyetler: Kiralama bedeli ve taksitler sabit olduğundan, yıl boyunca araçla ilgili masraflarınızı önceden planlayabilirsiniz.

  • Bakım ve Kasko Kolaylığı: Otorento’dan yapacağınız rent a car hizmetinde, araçların bakımı ve kasko işlemleri firmalar tarafından yapılmış olarak müşterilerimize sunulur. Bu da size ekstra bir kolaylık ve tasarruf sağlar. Kiralama süresince herhangi bir bakım ihtiyacı veya kaza durumunda, firma gerekli işlemleri hızlıca üstlenir.

  • Vergi Avantajları: Özellikle şirketler için yıllık araç kiralama, vergi indirimlerinden faydalanma imkanı sunar.


Yıllık Araç Kiralamayı Kimler Tercih Edebilir?


Yıllık araç kiralama hizmetimiz, farklı ihtiyaçlarınıza yönelik ekonomik bir çözümdür. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz 12 aylık kiralamayı tercih edebilirler. Örneğin, işletmeniz için iş amaçlı kullanımlar, çalışanlarınıza araç sağlama veya müşteri ziyaretleri gibi çeşitli nedenlerle yıllık kiralama yapabilirsiniz. Böylece, işletmeniz için sabit maliyetleri azaltabilir, araç bakımı gibi ek yükümlülüklerle ilgilenmek zorunda kalmazsınız. Yeni kuracağınız bir start-up için de başlangıç maliyetlerini minimize etmek ve nakit akışını daha etkin şekilde yönetmek amacıyla yıllık kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 


Kişisel kullanımlarınız için de yıllık araç kiralamalar öne çıkar. Geçici veya proje bazlı bir işte çalışıyorsanız, yıllık araba kiralamak size avantaj sağlar. Özellikle belli bir süreliğine başka bir şehirde yaşarken, geçici görevlendirme veya proje süresince ihtiyaç duyduğunuz mobilite çözümü olarak araç kiralayabilirsiniz. Eğer yurt dışında Türkiye’ye tatile geliyorsanız ve uzun süre konaklama yapacaksanız, yıllık araç kiralama hem şehir içi hem de şehir dışı ulaşımda sizin ve aileniz için ideal bir çözüm olacaktır. 


Otorento olarak, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için çeşitli kiralama planları ve bütçe dostu çözümler sunmaktayız.

Otorento ile Yıllık Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Sadece birkaç adımda Otorento ile yıllık araç kiralama yapabilirsiniz:


Araç Seçimi Yapın: İnternet sitemiz aracılığı ihtiyacına uygun aracı belirleyebilirsiniz. Geniş araç yelpazemiz sayesinde, istediğiniz segment, vites tipi, yakıt tipinde aracı bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle bulabilirsiniz.

Fiyatları Karşılaştırın: Yıllık kiralama seçenekleri belirledikten sonra sizin için sunduğumuz kiralama seçenekleriyle karşılaştırabilirsiniz. Tüm araçların yıllık ve aylık kiralama ücretlerini görebilirsiniz.

Esnek Ödeme Seçeneklerinden Yararlanın: Kiralama bedelini tek seferde değil, aylık taksitler halinde ödeyebilirsiniz. 

Rezervasyonunuzu Tamamlayın: Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra, kredi kartı veya banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Rezervasyon öncesinde bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Aracınız Teslim Alın: Seçtiğiniz tarih ve saatte, dilediğiniz lokasyondan aracınızı teslim alabilirsiniz. Araç teslim alırken, gerekli belgeleri (ehliyet, kimlik belgesi vb.) ibraz etmeniz gereklidir.


Eğer web sitemizde aradığınız araç sınıfını bulamazsanız veya bütçenize uygun bir araç seçeneği göremiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizin için özel bir çözüm sunabilmek adına memnuniyetle yardımcı olacağız.


E posta : info@otorento.com.tr

Telefon : 05309693697

Yıllık Kiralık Araba Fiyatları

Aylık Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz fiyatı 402584 TL'dir.

En uygun fiyatlı yerler: Adana Havalimanı (ADA)

En ucuz marka ve modelleri: Fiat Egea, Fiat Fiorino, Ford Tourneo Courier

Otorento olarak aynı havalimanı ya da şehirde çok sayıda firma ile çalışıyoruz. Tüm markalar kendi aralarında rekabet ediyorlar ve bu durum fiyatların doğal olarak düşmesine neden oluyor. Ofis kurmak için ekstra bir para harcamıyoruz. Bu durumda ofis kurma, tabela, kira vb.masrafları üstlenmemiş oluyoruz. Tüm işlemlerinizi internet ya da çağrı merkezimizden gerçekleştirdiğiniz için operasyonel maliyetlerimizi düşürmüş oluyoruz ve haliyle size sunduğumuz fiyatları düşük tutmayı başarabiliyoruz. Havalimanı içindeki ofislerin kira maliyetleri çok yüksek. Bizim kiralama ofislerimizin önemli bir kısmı havalimanlarının dışında bulunuyor. Böylece yüksek kira maliyetleri ile uğraşmayan tedarikçilerimizin bize sağladığı fiyatlar da inanılmaz farklı olabiliyor. Bazen % 50’ye varan indirimli araç kiralama imkanlarını bu şekilde sağlıyoruz.

Otorento icon

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No:246/5 A Blok Göztepe / İstanbul

info@otorento.com.tr

444 30 09

Bir Araç Kirala

Güvenilir ve Şeffaf


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Sosyal Medyada biz :


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Otorento icon

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No:246/5 A Blok Göztepe / İstanbul

info@otorento.com.tr

444 30 09

Abone Ol

Kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Sosyal Medyada biz :

Sosyal Medyada biz :


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti