Otorento icon

Ana Sayfa

>

Arabalar

>

Taşıt Tanıma Sisteminin Şirketlere Faydaları

Arabalar

Taşıt Tanıma Sisteminin Şirketlere Faydaları

Serdar Çubukçu 31 Mayıs 2022 806

Taşıt Tanıma Sisteminin Şirketlere Faydaları

Türkiye genelinde taşıt tanıma sistemini sağlayan istasyonları incelediğimizde sağladıkları avantajları sizler için sıraladık. Bu rehber sayesinde hangi taşıt tanıma sistemini tercih edeceğinize rahatlıkla karar verebilirsiniz.

taşıt tanıma sistemi

OPET OTOBİL

OPET, şirket araçlarının nakit ya da kart ile ödeme yapmadan yakıt dolumlarını gerçekleştirebilmeleri için  OPET OTOBİL uygulamasını kullanıcıların hizmetine sundu.  

Halka Tipi Ünite aracılığı ile aracınıza hiçbir zarar vermeden monte edilen OPET OTOBİL, firmalara yakıt alımlarına limit getirme imkânı sunarak, yakıt alımlarının kontrol edilmesini sağlıyor.  

Araçlara alınan yakıtların tamamen dijital ortamda kayıt altına alınmasını sağlayan OPET OTOBİL, araç kullanıcısına araçtan inmeden yakıt alımı avantajı da vermektedir. Zaman kaybı yaşanmasının önüne geçen bu sistem sayesinde, her yakıt alımı sonrasında fatura almak gerekmezken, firmaların taleplerine göre aylık ya da 15 günlük periyotlar ile faturalandırma gerçekleştirilebilmektedir.

OTOBİLfilodaki araçların ne kadar yakıt alacağını bilmenize yardımcı olurken, yakıt tasarrufunda da büyük katkı sunuyor. OPET OTOBİL ayrıca, filo firma yetkililerinin de araçlarının hangi bölgede olması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmasına imkan tanımaktadır.

Opet taşıt tanıma sisteminin diğer avantajlarını okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: https://opetotobilci.com/tasit-tanima-sisteminin-avantajlari/

TÜRKİYE PETROLLERİ

FİLOTECH sistemi ile aracınıza hiçbir cihaz monte edilmiyor. Aracınızın plakasına tanıtılan bu sistem sayesinde araçtan inmeden yakıt alabiliyor, yakıt giderlerinizde tasarruf edebiliyor, yakıt tüketiminize göre özel indirimler alabiliyorsunuz.

TOTAL PETROLLERİ

YAKITMATİK ismi verilen sistem ile, işletmelerin filolarında bulunan araçların dolum bilgileri anlık olarak takip edilebiliyor, tüm bilgiler elektronik ortamda görülerek rapor haline getirilebiliyor.

SHELL

SHELL TTS, araçtan inmeden yakıt almanızı kolaylaştırdığı gibi, ofisten çıkmadan filonuzdaki araçlarınızı yönetebilmenize olanak sağlıyor. Shell TTS, filodaki araçların tamamının yakıt giderlerinin tek fatura üzerinden yönetilmesine olanak sağlıyor.

PETROL OFİSİ

AUTOMATIC PLUS ile Türkiye’de bir ilk başlatıldı ve akaryakıt yönetimi ve araç takibini sunma hizmeti geliştirildi. AUTOMATIC PLUS, filodaki araç sayısı fark etmeksizin mobil uygulaması ile yakıt giderlerini takip ve kontrol altına alma imkânı sunuyor.

M OİL

MOİL FİLO YÖNETİM SİSTEMİ (FYS), araçların hangi MOİL istasyonundan ne zaman ve ne kadar yakıt aldığını gösteriyor. Aylık tüketim ortalamasına göre, işletmelere özel fiyat ayrıcalıkları tanıyor.

LUKOIL

LUKOIL ATS, firma araçlarının kilometre, aldığı yakıt, dolum tarihi ve saati gibi bilgileri otomatik olarak rapor haline getiriyor. Fatura kayıtlarının tutulmasında kolaylık sağladığı gibi, yanlışlığa ve zaman kaybına mahal vermiyor.

KADOİL

KADOMATİK, araçların hareketleri ve yakıt alımları online olarak takip edilebiliyor. Her yakıt alışı için ayrı ayrı faturalandırma yapılmadan, toplu olarak belirli dönemlerde faturalandırma gerçekleştirilebilirken, kilometre ve yakıt litresi takibini kolaylaştırıyor.

BP

BP TAŞITMATİK, yüzde 2 ek indirim imkânı tanıyor. Filoları 7 gün 24 saat online olarak yönetme imkânı sunan BP TAŞITMATİK, KOBİ’lere kredi kartı teminatı ile ödeme seçeneği sunuyor, kullanım için teminat mektubu istemiyor.

AYTEMİZ

AYT SİSTEMİ, firmalara fatura ya da yazar kasa fişi beklemeden akaryakıt almanın kolaylığını sunuyor. AYT ile alınan yakıta ait tarih, yakıt tutarı, aracın kilometresi gibi bilgiler elektronik ortamda ve istenirse basılı fişte görülebiliyor.

Sonuç olarak, burada da görüldüğü gibi Türkiye genelindeki akaryakıt istasyonlarının hemen hepsinde taşıt tanıma sistemleri bulunmakla birlikte, müşterilerine sundukları ortak hizmetler olduğu gibi, spesifik olarak verilen hizmetler de bulunuyor.

Siz de ihtiyacınıza uygun olan taşıt tanıma sistemini seçebilirsiniz. Aldığınız yakıtın verimliliği de seçiminizi etkileyebilir ama taşıt tanımanın sağladığı avantajları da göz ardı etmeyeceğinizi düşünüyorum. Umarım bu içerik doğru seçimi yapabilmeniz için faydalı olmuştur.

Aklınıza takılan bir soru olursa yorum bölümünden sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler
Otorento icon

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No:246/5 A Blok Göztepe / İstanbul

info@otorento.com.tr

444 30 09

Bir Araç Kirala

Güvenilir ve Şeffaf


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Sosyal Medyada biz :


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Otorento icon

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No:246/5 A Blok Göztepe / İstanbul

info@otorento.com.tr

444 30 09

Abone Ol

Kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti

Sosyal Medyada biz :

Sosyal Medyada biz :


Bütün hakları saklıdır. Otorento 2023.Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti