Otorento Müşteri Yorumları

Her gün yüzlerce müşterimiz araç kiralama işlemini Otorento.com üzerinden gerçekleştiriyor. Müşterilerimiz çok çeşitli nedenlerle araç kiralıyor. Kimi tatil amaçlı, kimi ailesini ziyarete giderken, kimi iş için farklı bir şehri ziyaret ederken, kimi haftasonu ailesini pikniğe götürmek için…. Her birinin ihtiyaç duyduğu araçlar farklı ancak hepsi kaliteli bir hizmet ve uygun fiyat bekliyor.

Biz de hizmetlerimizi sürekli iyileştirebilmek için, kiralama yapmış olan müşterilerimizden geri bildirim alıyoruz. Tüm müşterilerimize anketler yollayıp, görüşlerini bize iletmelerini istiyoruz. Anketlerde müşterilerimizin yarıdan fazlasının bize tavsiye üzerine geldiğini öğrenmek, en önemli ve gurur verici sonuç. Müşterilerimiz tarafından yapılan yorumlardan bazılarını sizinle burada paylaşmak istiyoruz. Siz de henüz denemediyseniz, Otorento araç kiralamanın deneyimini ve keyfini bir an önce yaşayın…

Kenan Gevrek – İstanbul Atatürk Havalimanından Ekim 2016’da 1 Günlük Citroen Cactus kiraladı.

“Teşekkürler başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ediyorum.”

Mustafa Fehmi Sevinç – Antalya Havalimanından Ekim 2016’da 2 Günlük Fiat Linea kiraladı.

“Çok memnun kaldım. Teşekkürler. ”

Onur Güngör – İstanbul Atatürk Havalimanından Eylül 2016’da 7 Günlük Hyundai i20 kiraladı.

“Benim karşıladığım araç küçüktü arkadaşla bana üst sınıfı getirdiler. Arkadaşlar çok kibar ve resmi giyimli idi firma da çok ilgili idi Osman bey de Aracı teslim eden Ömer bey de çok kibar ve ilgili idi tavsiye edeceğim firma.”

Uğur Hakkan – Esenboğa Havalimanı’ndan Nisan 2015’te 3 Günlük Fiat Linea kiraladı.

“Şimdiye kadar karşılaştığım ve en çok memnun olduğum en iyi firma sizdiniz bu durumdan dolayı her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.”

Tarkan Gülenç – Bodrum Havalimanı’ndan Nisan 2015’te 3 Günlük Hyundai i20 kiraladı.
“Anlayışlı ve işi bilen personeliniz tarafından rezervasyonumu yaptım.Yine işi bilen ve güleryüzlü personeliniz tarafından aracımı teslim aldım.Firmanızı kesinlikle tavsiye ederim ve yine araba kiralayacak olsam firmanız tek adresimdir.Teşekkürler”

Tekin Deniz – İstanbul Maltepe’den Mart 2015’te 4 Günlük Opel Corsa kiraladı.
“Özellikle aracımı getiren arkaşın samimiyeti ve güleryüzlülüğü beni çok memnun etti. Teşekkür ederim.”

Atakan Bekdemir – Kayseri Havalimanı’ndan Mart 2015’te 2 Günlük Fiat Linea kiraladı.
“Kayseri hava alanındaki personeliniz çok güleryüzlü ve çözüm odakliydi.”

Mehmet Ekici – İstanbul Kartal’dan Mart 2015’te 1 Günlük Renault Fluence kiraladı.
“Yakın ilginizden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır.Umarım sürekli gendinizi geliştirir var olursunuz.Türkiyede bütün kurum ve kuruluşların artık Türk insanına saygı için kendilerini geliştirmelerini çok arzuluyorum.Bu Ülkenin sizin gibi dürüst, ilgili,önemseyen kuruluşlara ihtiyacı var.Siz çok yaşayın. Sizleri bütün personellerinizle candan,yürekten kutlar,başarılarınızın devamını dilerim. Not:Araba Aldım ancak İhtiyacım olursa ilk baş vuracağım sizsiniz.”

Tarık Türkyılmaz – Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Şubat 2015’te 4 Günlük Toyota Corolla kiraladı.
“Her istanbul yolculuğumda otorento tercih ediyorum ve bu değişmeyecek sevgiler saygılar.”

Sedat Karaman – İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Mart 2015’te 3 Günlük Hyundai i20 kiraladı.
“Çok iyi. Teşekkürler. 17 mayısta Trabzon hava limanında 5 günlük bir rezervasyon yaptırdım. Aynı memnuniyetim umarım orada da sürer.”

Yusuf Ziya Hayır – İstanbul Tuzla’dan Mart 2015’te 3 Günlük Hyundai Accent Era kiraladı.
“Kiralama seçeneklerinizde ay içindeki tüm hafta sonlarını kapsayan hafta sonu kiralama seçeneği olsun isterdim birde bu araç kiralama anında karttan çekilen önprovizyon sistemini benim gibi aralıklı ama çok kiralama yapmak isteyecek kullanıcılar için üye veya abonelik gibi bir sistem yapıp mesela yukarıda bahsettiğim bir aylık veya tüm yılı kapsayacak hafta sonu kiralama yapmak isteyen sorunsuz müşterileriniz için aylık 500 tl lik bir provizyon yapıp ceza veya ogs geçiş borcu olmadığı sürece aradaki boşlukları dikkate almadan diğer kiralamalara yansıtabileceğiniz bir sistem olsa iyi olurdu. Verdiğiniz hizmet için teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere İyi çalışmalar”.

Otorento Müşteri Yorumları” için 2 yorum

 • 14 Nisan 2015 tarihinde, saat 11:13
  Permalink

  Aradığım modeli ve fiyatı bulabilmek için site site gezmekten kurtuldum. Havaalanında elinde Otorento tabelası ile bekleyen birini gördüğümde ise aradki farkı iyice anladım. Üst sınıf arabaların fiyatları biraz daha uygun olursa memnun olacağım.

  Yanıtla
 • 2 Mayıs 2015 tarihinde, saat 23:33
  Permalink

  2 defa otorento dan araç kiraladim öncelikle hüseyin bey ve Yavuz beye davranışlarından dolayi tsk ederim araç kiralamayi otorento cardan kiralamaya devam edicem çok memnunum

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir